"Зброя в неадекватних руках може завдати шкоди", - Віктор Швидкий (відео)Сьогодні постійна комісія  з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією розглянула проект Про інформацію щодо результатів діяльності органів прокуратури Волинської області у 2018 році. ВІДЕО.

 Інформувати депутатів прийшов прокурор Волинської області Віктор Швидкий.
Він повідомив, що з інформацією можна ознайомитися на сайтах обласної ради та прокуратури області. Потому члени комісії задавали питання прокурору.

Зокрема, голова комісії Анатолій Вітів цікавився чи контролює прокуратура розслідування інциденту, який трапився у Воротневі восени минулого року. Йдеться про стрілянинину на території ботанічного заказника. Прокурор, посилаючись на таємницю досудового розслідування, відмовився коментувати питання. Анатолій Вітів зауважив, що, зважаючи на резонанс, спричинений інцидентом, питання може виникнути й під час обговорення в сесійній залі.
Під час розгляду  проекту  заступник голови комісії  Костянтин Зінкевич запитав у прокурора області Віктора Швидкого про його ставлення до  законопроекту  про зброю.
Віктор Швидкий відповів, що він проти узаконення вільного володіння зброєю: "Я жорсткий противник цього. Зброя в неадекватних руках може завдати великої шкоди". Костянтин Зінкевич поцікавився, чи не означає таке ставлення до законопроекту  неспроможність  правоохоронної системи держави н  проконтролювати обіг зброї. Віктор Швидкий уточнив, що існує чимало ризиків: побутове пияцтво, психічні відхилення та інші проблеми, які, за умови вільного користування зброєю,  можуть спричинити трагічні наслідки.