ЗАЯВА депутатів фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Волинській обласній раді щодо незаконного перетину Міхеілем Саакашвілі та його прибічниками Державного кордону України 10 вересня 2017 рокуМи, депутати фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Волинській обласній раді, заявляємо про реальну небезпеку суверенітету, територіальної цілісності України у зв’язку із антиукраїнськими діями Міхеіла Саакашвілі та його поплічників та відсутністю належної реакції органів державної влади.

 

Закликаємо Президента України Петра Порошенка у питаннях надання громадянства дотримуватися виключно вимог законодавства та Конституції України.

 

Вчиненню незаконних дій позбавленим громадянства України Міхеілем Саакашвілі, членами його команди та народними депутатами України, які використовували свою недоторканість для силового перетину Державного кордону, має бути надана вмотивована правова оцінка.

 

Переконані, що наша Держава, зазнаючи зовнішньої агресії з боку Росії та гібридної війни на міжнародній, інформаційній і політичній аренах не може дозволити собі створення таких ганебних прецедентів, які ставлять під сумнів всю систему державної влади.

 

Стверджуємо, що політичні інтриги та особисті скандали не можуть ставити під загрозу існування державних інститутів в цілому, а конфлікт з позбавленням Міхеіла Саакашвілі громадянства, все очевидніше створює такі сумніви не тільки всередині країни, а і серед наших міжнародних партнерів.

 

Вимагаємо від Президента, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України вжити всіх вичерпних правових та політичних заходів з метою недопущення провокацій, які мають всі ознаки злочину проти державних символів – Прапора, Гімну та Державного кордону, припинення антидержавних провокацій, переведення конфлікту в правове русло та притягнення до відповідальності відповідно до законодавства винних у його плануванні та реалізації.

 

Депутати фракції Радикальної партії

Олега Ляшка у Волинській обласній раді