Завдяки голові облради перенатальний центр отримує 45 млн грн з державного бюджетуCьогодні засідала постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики. Депутати рекомендували голові ОДА своїми розпорядженнями внести зміни до показників обласного бюджету.

Зокрема, одним із розпоряджень пропонується  збільшити доходи обласного бюджету на 1 млн 158 тис. грн за рахунок субвенцій з районів. Ці кошти будуть спрямовані управлінню освіти, науки та молоді. 1 млн 78 тис. грн -- на придбання шкільних автобусів,  80 тис. -- на ремонт даху професійного-технічного училища №22 смт Луків.   Цим же розпорядженням здійснюється перерозподіл 1 млн 803 тис. грн, які виділені з обласного бюджету на перенатальний центр. Цю суму знімуть з об'єкту "Реконструкція з прибудовою Волинського перенатального центру, структурного підрозділу Волинського обласного територіального дитячого відділення", а спрямують на будівництво жіночої консультації обласного перенатального центру.

Іншим розпорядженням голови ОДА буде збільшено доходи обласного бюджету за рахунок державних субвенцій, які надійшли в область.

Зокрема, Волинь отримала з державного бюджету субвенцію місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку: 54 млн 300 тис. грн по загальному фонду, 93 тис. грн -- по спеціальному. З цих коштів, понад 25,5 млн грн буде спрямовано на будівництво та реконструкцію об'єктів перенатального центру. Головний розпорядник коштів -- управління капітального будівництва ОДА.

Майже 28,5 млн грн спрямують управлінню охорони здоров'я ОДА на придбання обладнання для обласних медичних закладів. З них, 19, 3 млн -- отримає обласний перенатальний центр.

Нагадаємо, що кошти, виділені на будівництво та обладнання перенатального центру, -- результат особистих переговорів голови обласної ради Ігоря Палиці та Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

В ході комісії радник голови , депутат облради Вячеслав Рубльов запитав як освоюються кошти виділені на перегатальний центр з обласного бюджету. Директор департаменту фінансів Ігор Никитюк запевнив, що видатки з обласного бюджету здійснюються по факту виконаних робіт.

В область також надійшла субвенція з державного бюджету в сумі 3 млн 730 тис. грн місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I–II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов.