Затверджено Бюджетний регламентДепутати підтримали проекти рішень Михайла Імберовського

Про внесення змін до Порядку відбору інвестиційних програм і проектів, реалізація яких здійснюватиметься з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку обласного бюджету та  Про Бюджетний регламент Волинської обласної ради.

"Сподіваюся, що ми розглядатимемо проект бюджету з графіком і за правилами", -  висловив підтримку проекту голова облради Ігор Палиця.

"Цей документ покликаний стати містком для взаємодії ради та облдержадміністрації в оперативному управлінні та розподілі бюджетних коштів, залучення громадськості до обговоренні рішень щодо обласного бюджету. Крім того це є своєрідна «дорожня карта» для упорядкування процесів формування та використання фінансових ресурсів, необхідних для виконання регіональних цільових програм, спільних проектів громад, спрямованих на соціально-економічний розвиток нашого краю.
В Бюджетному регламенті унормовано проведення бюджетних слухань, перші з яких ми провели перед нинішньою бюджетною сесією. Вони показали необхідність діалогу між головними розпорядниками коштів, представниками виконавчої влади області та депутатами, в ході якого народжуються рішення, необхідні для оптимізації мережі бюджетних установ, економії коштів, з'являються пропозиції для прийняття управлінських рішень. Мною розроблений проект Бюджетного регламенту, сьогодні сміливо можна назвати спільним дітищем всієї обласної ради, адже до його удосконалення та внесення змін і правок долучились депутати практично з усіх фракцій. Особливо хочу відзначити роль голови регламентної комісії Анатолія Вітіва, який вніс до документу суттєві корективи і доповнення. На мою думку, так і має бути, адже ми попри якісь розбіжності виконуємо одне завдання – розбудовуємо нашу країну", - прокоментував рішення автор проекту Михайло Імберовський на своїй сторінці у соцмережах.