Затвердили кваліфікаційні вимоги до посади директора КП "Волиньприродресурс" Волинської обласної радиСьогодні у форматі відеоконференції відбулося засідання конкурсної комісії обласної ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій-об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Члени комісії затвердили кваліфікаційні вимоги та умови проведення конкурсу  на заміщення посади директора комунального підприємства «Волиньприродресурс» Волинської обласної ради.

Визначено, що в конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту ступеня магістра за відповідним напрямком підготовки, стаж роботи на керівних посадах не менше п’яти років, володіють сучасними методами господарювання і управління та знаннями чинного законодавства України, мають високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки, рекомендований вік – до 60 років.

Члени комісії також затвердили текст оголошення про заміщення вакантної посади, який буде опублікований 20 жовтня 2020 року у газеті "Волинь" та на офіційному вебсайті Волиньради. Документи прийматимуть

упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.