Заступник голови облради Григорій Пустовіт вручив грамоту ВРУ професору Луцького НТУУ Луцькому НТУ відбулося перше засідання Вченої ради у новому складі. Із початком роботи членів найбільшого колегіального органу університету привітала ректор ЗВО Ірина Вахович та висловила сподівання на плідну роботу та цікаві ініціативи.
Відвідав засідання заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт. Він привітав оновлений склад вченої ради Луцького НТУ із першим засіданням та побажав конструктивної, плідної роботи, спрямованої на розвиток закладу вищої освіти.
"Хочу сказати, що і місто і область, ми уважно слідкуємо за тими позитивними і динамічними процесами, які відбуваються у вашому навчальному закладі. Перші кроки, які уже здійснюються та ваші плани вражають, тому бажаю вам успішної роботи задля розвитку вашого навчального закладу. Бажаю натхнення, наснаги та здобутків і щоб Луцький НТУ брав нові вершини, рухався вперед і вражав приємними відкриттями", - наголосив Григорій Пустовіт.
Крім того, візит заступника голови Волинської облради мав на меті почесну місію. Так, Григорій Пустовіт вручив грамоту Верховної Ради України професору кафедри архітектури та містобудування Луцького НТУ, доктору архітектури Лесику Олександру Володимировичу за заслуги перед українським народом.
Професор висловив вдячність за таку високу оцінку його діяльності. Подякувала поважному гостю і ректор вишу Ірина Вахович, зазначивши, що підтримка обласної ради надто важлива для університету, адже завдяки спільним напрацюванням та зусиллям Луцький НТУ отримує державне фінансування на розбудову інфраструктурних об’єктів, зокрема, модернізацію спорткомплексу і будівництво стадіону, та отримує одностайну позицію щодо реалізації успішних проектів.
"Повірте, Луцький НТУ стає полюсом росту і разом з вами ми будемо його розвивати. Це та локація, яка дає нові можливості розвитку і за такої підтримки, яка в нас сьогодні є з різних рівнів влади, я сподіваюся, що ми зможемо це зробити і це буде лише перший з напрямків нашої плідної співпраці", - резюмувала ректор.

 

За матеріалами офіційного сайту Луцького НТУ