Засідання комісії з визнання бійців-добровольців АТО/ООС може відбутися вже на цьому тижні (відео)Про це повідомив голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією Анатолій Вітів під час чергового засідання цього дорадчого органу. ВІДЕО.

На комісії завершували  процес формування складу комісії з визнання бійців-добровольців АТО/ООС. На попередньому засдіанні депутати рекомендували включити   до складу комісії з визнання добровольців:

1) Гобод Оксану  Михайлівну, директора департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації;
2) Мельнійчука Юрія Антоновича, члена громадської організації «СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ДОБРОВОЛЬЦІВ»;
3) Цуза Сергія Андрійовича, члена громадської організації «ТОВАРИСТВО СПРИЯННЯ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ ТА ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКОМУ ФЛОТУ «ЦИВІЛЬНИЙ КОРПУС «АЗОВ».
4) Андріюка Михайла Євгенійовича, члена ТРЕТЬОЇ РЕЗЕРВНОЇ СОТНІ ДОБРОВОЛЬЧОГО УКРАЇНСЬКОГО КОРПУСУ «ПРАВИЙ СЕКТОР»;
5) Ковальського Павла Олександровича, члена громадської спілки «СПІЛКА ВОЇНІВ АТО ВОЛИНІ».
 Сьогодні до складу комісії рекомендовано долучити голову постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Людмилу Тимощук та головного спеціаліста Західного міжрегіонального віддділу Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Андрія Омельчука.

Згідно з Положенням, очолюватиме комісію перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик.

Анатолій Вітів каже, що наразі проводяться консультації щодо дати першого організаційного засідання комісії з визнання бійців-добровольців АТО/ООС. Він припускає, що таке засідання може відбутися нвже на цьому тижні.