Законодавча влада відреагувала на звернення обласної ради 

 

 

  Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки розглянув звернення Волиньради щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

Народні депутати надали відповідь у межах своєї компетенції і повідомляють:
-    проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку використання природного газу, видобутого на території України, реєстр. №2408а, в порядок денний восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання не включено.
-    проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення енергетичної безпеки України), реєстр. №6341, знято з розгляду.
Ці законопроекти, відповідно до вимог Регламенту Верховної Ради України, головним комітетом не розглядаються і проекти рішень по ним не вносяться для прийняття рішення Верховною Радою України.
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ринок природного газу" (щодо особливостей функціонування газорозподільної системи), реєстр. №6583, буде розглянуто на засіданні Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки після отримання експертного висновку Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України, а також висновків Уряду та інших комітетів Верховної Ради України.