За січень – вересень цього року волинські аудитори забезпечили відшкодування втрат на понад 27 млн грнУпродовж 9 місяців 2018 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 27,6 млн гривень.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та підприємств прийняли 41 управлінське рішення.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності за вчинені фінансові порушення притягнуто 106 посадових осіб із накладанням штрафів на суму 18,8 тис гривень.

До правоохоронних органів передано 30 ревізійних матеріалів,  якими  порушено 6 кримінальних проваджень та оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення 13 особам. З початку року з метою відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів аудитори ініціювали перед органами прокуратури, об’єктом контролю та іншими державними органами 34 позови на 8,7 млн гривень.

 Прес-служба Управління  нагадує, що про можливі факти зловживань чи порушень фінансово-бюджетної дисципліни установами, державними чи комунальними підприємствами, неправомірні дії та рішення службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень лучани чи жителі області можуть повідомляти письмово, через особистий прийом керівництвом управління, який проводиться упродовж тижня. Запис на  особистий прийом здійснюється за телефоном (0-332)77-09-20. 

Із метою забезпечення прозорості у діяльності органів Держаудитслужби та зворотного зв’язку з громадськістю продовжують функціонувати телефони довіри Управління - (0332)77-09-16,  Західного офісу Держаудитслужби за номером  (032)- 255-39-46 та Державної аудиторської служби України - (044) 425-80-30.

Графік роботи залишився незмінним: щодня з 9 до 18, а в п'ятницю до 16:45.