За фактом перешкоджання господарській діяльності КП "Волиньприродресурс" розпочато кримінальне провадженняУ прокуратурі Волинської області розглянули  депутатське запитання Василя Столяра  щодо перешкоджання у проведенні господарської діяльності з геологорозвідки запасів бурштину на території Камінь-Каширського району.
Встановлено, що СВ Камінь-Каширського ВП ГУНП в області 26.10.2019 розпочато кримінальне провадження №    12019030090000514 за
ч. 2 ст. 206 КК України, за фактом перешкоджання господарській діяльності КП "Волиньприродресурс" та працівникам з пошуків бурштину Рівненської комплексної геологічної партії державного підприємства Української геологічної компанії, який мав місце 22.10.2019 поблизу с. Гута Боровенська Камінь-Каширського району.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється Камінь-Каширським відділом Маневицької місцевої прокуратури.
На даний час у провадженні вживаються заходи, спрямовані на повне та всебічне з'ясування обставин вчинення кримінального правопорушення.
Стан розслідування перебуває на контролі прокуратури області", - відповів на депутатське запитання  виконувач обов’язків прокурора області Ігор Цюприк.