Юрій Цейко звітує перед волинянамиЗВІТ

депутата Волинської обласної ради (фракція ВО «Свобода»)

Цейка Юрія Феодосійовича

про роботу у 2018 році

 

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи обласної ради, іншими нормативно-правовими документами. Свою роботу будую також на засадах соціальної та національної справедливості, згідно з «Програмою захисту українців».

Серед пріоритетів у роботі – розвиток самодостатніх місцевих громад, прозора робота комунальних закладів, здійснення енергозберігаючих заходів, розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури, забезпечення належних умов для розвитку підприємництва, належна підтримка інвесторів та створення нових робочих місць, захист соціальних прав та інтересів волинян.

Очолюю постійну депутатську комісію з питань промисловості, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства. За звітний період комісія провела 6 засідань і розглянула 46 питань. 21 питання, яке розглянула комісії, внесене на розгляд сесії обласної ради і знайшло підтримку депутатської більшості.

Серед важливих соціально-економічних рішень, прийнятих сесією за поданням нашої комісії, – звернення до центральних органів влади щодо недопустимості приватизації ДП «Волиньторф»; розв’язання ситуації, що склалася на шахті №9 ДП «Волиньвугілля»; необхідності внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт»; внесення змін до деяких законодавчих актів щодо фінансових послуг у галузі поштового зв’язку; покращення умов соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає в зоні спостереження Рівненської АЕС; відновлення фінансування Державної програми забезпечення молоді житлом тощо.

Брав участь в усіх 5 пленарних засіданях сесій обласної ради. Завжди голосую за суспільно важливі та потрібні для Волинської громади проекти рішень. Серед них зокрема – збалансований розподіл та виділення коштів на енергозберігаючі заходи, ремонт та модернізацію об’єктів соціально-культурної сфери, будівництво і ремонт об’єктів дорожньої інфраструктури.

Вдалим прикладом ефективного залучення коштів обласного бюджету на умовах співфінансування з іншими місцевими бюджетами є виділення 900 тисяч гривень на капітальний ремонт Будинку культури села Сарнівка Луцького району, ще 446 тисяч гривень – на капітальний ремонт і благоустрій прилеглої території. Ще 600 тисяч гривень вдалося виділити з обласного бюджету на утеплення фасаду ЗОШ І-ІІІ ступенів села Гірка Полонка. За моєї ініціативи вдалося відремонтувати дорожнє покриття у селі Вербаїв, сприяв також відновленню та ремонту доріг у деяких інших селах. Допомагав кільком місцевим громадам в облаштуванні та відкритті дитячих спортивних майданчиків і міні-футбольних полів зі штучним покриттям.

У період між сесіями основною формою роботи з виборцями стали депутатські звернення, яких за звітний період було скеровано близько 20. Їх тематика – переважно соціальні, медичні, житлово-комунальні, юридичні проблеми волинян, більшість із яких вдалося вирішити позитивно.

Також багатьом землякам вдалося допомогти матеріально. Для надання одноразових матеріальних допомог соціально найменш захищеним верствам населення сповна використав свій депутатський фонд у розмірі 100 тисяч гривень. У ряді випадків ініціював та долучався до колективних звернень про виділення допомог виборцям із депутатських фондів, що дало змогу акумулювати солідніші суми коштів на такі цілі. На матеріальні допомоги волинянам використав іще близько 30 тисяч гривень власних коштів.

Значної уваги в своїй роботі надаю підтримці бійців російсько-української війни, членів їх сімей і родин. Надаю систематичну підтримку волонтерам Волинського обласного комітету гуманітарного забезпечення війська, активістам комбатантського об’єднання «Легіон Свободи». Спільно з колективом фабрики солодощів «Ласка» постійно допомагаю в матеріально-технічному забезпеченні волонтерських поїздок на фронт. Підтримую бійців наданням необхідної техніки, придбанням амуніції, іншого спорядження.

Надаю посильну допомогу реалізації проекту відновлення урочища Вовчак, де зродилась УПА, який став програмовим завданням фракції ВО «Свобода» в обласній раді. Нашими спільними зусиллями історико-культурний комплекс «Вовчак. Волинська Січ» став місцем проведення вишкільних таборувань і одним із центрів патріотичного виховання молоді.

Веду постійні особисті прийоми громадян за адресою: м.Луцьк, проспект Волі, 5/4, тел. (0332) 72-43-37 (офіс обласної організації ВО «Свобода»), періодично організовую виїзні прийоми громадян.

Депутатська робота за звітний період неодноразово висвітлювалась на офіційному сайті Волинської обласної ради, у програмах проекту обласної ради «Відкрита влада. Область» на ТРК «Аверс», в ІА «Перший канал соціальних новин» та інтернет-виданні «ВолиньUA».

 

Всі звіти депутатів обласної ради