Юрій Ройко просить кошти на ремонт школи в Городищі на КіверцівщиніДо  депутата звернулись педагогічний колектив, батьківська громадськість ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городище Ківерцівського району з відповідним клопотанням, яке він озвучив у своєму запиті.
"Городище одне з найвіддалених сіл Ківерцівського району.
Поряд з величезною проблемою - потребою капітального ремонту єдиної дороги, яка з’єднує село з цивілізацією, існує інша: потреба у нагальному капітальному ремонті   підлоги в приміщенні місцевої школи.Понад 40 років тому школа була побудована на болотистій місцевості на низькому фундаменті. За рік-два дерев’яна підлога від надмірної вологи і враження грибком прогниває, прогинається і руйнується. Крім того, що підлога перебуває в аварійному стані, цвіль і грибок дуже шкодять здоров’ю вчителів та учнів.
Тому, прошу передбачити виділення коштів обласного бюджету в  сумі 118 тис. грн. на ремонт підлоги в коридорі на першому поверсі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городище Ківерцівського району на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.Необхідна проектно-кошторисна документація в поточних цінах на лютий 2018 року є в наявності", - повідомляє Юрій Ройко у запиті, який підтримала більшість депутатів.

Результати голосування

Всі запити Юрія Ройка

Всі депутатські запити та запитання з реагуваннями на них