Юрій Ройко клопочеться про ремонт доріг Цуманської територіальної громадиПро це йдеться у депутатському запиті Юрія Ройка, озвученому на 4 сесії облради.

 "В Карпилівці проживає понад 2 тис. людей, серед них велика кількість багатодітних сімей та пенсіонерів. Ці люди змушені часто їздити до Цуманя - центру територіальної громади, зокрема, до районної лікарні та ЦНАПу.
Проте дорога до центру громади - без жодного капремонту за роки незалежності, дорожнє полотно зруйноване, місцями взагалі відсутнє.
Абсолютно теж саме із дорогою до Башликів. До речі, ділянка дороги Цумань - Карпилівка - Башлики була однією з найгірших в колишньому Ківерцівському районі.
Більше того, в Башликах за рахунок коштів ДФРР будується загальноосвітня школа. Це будівництво включене як перехідний об’єкт, який планується завершити вже цього року.
Тож може статись так, що здійсниться найзаповітніша мрія башличан - мати нову школу, але постане вона посеред багнюки і бездоріжжя.
Тому, прошу включити до переліку об’єктів 2021 року на фінансове забезпечення капітального ремонту доріг загального користування місцевого значення: дорогу О 030533 на ділянці Цумань-Карпилівка, протяжністю 3.2 км та дорогу С 030506 на ділянці Карпилівка-Башлики, протяжністю 2.4 км", - йдеться у депутатському запиті Юрія Ройка, підтриманому більшістю ради.

Депутатський запит спрямовано голові Волинської обласної державної адміністрації Юрію Погуляйку для розгляду і вирішення по суті.