Юрій Гупало звітує про депутатську діяльність Я, Юрій Гупало - депутат Волинської обласної ради VII скликання, свою депутатську роботу з моменту обрання організовую  в пріоритетних для виборців напрямках, втілюю у життя велику кількість благодійних проектів.
Галузі спорту (волейболу зокрема), приділяю особливу увагу:
- ініціатор проекту по відновленню та забезпеченню інвентарем занедбаних волейбольних майданчиків міста Луцька та Волинської області (з 2015 року по теперішній час відновлено 26 занедбаних волейбольних майданчиків);
- щорічно здійснюється фінансова підтримка дитячих команд з волейболу, також забезпечуються сільські волейбольні та футбольні команди спортивною формою та інвентарем (Любомльський р-н, Волинської області), підтримка ветеранського спорту (змагання з волейболу на Кубок України, в яких беруть участь 3 вікових групи від Волині : 40+, 50+, 60+), проведення турнірів з волейболу на Кубок Юрія Гупала;
- с. Будники та с. Миловань отримали в подарунок волейбольні сітки та професійні волейбольні м’ячі;
- щорічно, за моєї підтримки проводиться футбольний турнір пам’яті Сергія Киричука в с. Римачі.
Цього року в с. Згорани Любомльського району було облаштовано новий спортивний майданчик з освітленням та проведено волейбольний турнір за підтримки Благодійного Фонду Юрія Гупала «Віримо в Україну», також в подарунок отримали нову форму діти-волейболісти с. Згорани.
Слід зазначити і те, що волейбольна команда «Олюртранс»,  яку я очолюю стала семикратним чемпіоном області з волейболу серед чоловічих команд.
Щорічно, за моїм сприянням , здійснюються заходи з озеленення довкілля:
- висадження саджанців фруктових дерев та туй, а також кущів квітів біля закладів освіти Любомльського району (понад 1000 саджанців);
- на території Інтеграційного центру «Замлиння» в Любомльському районі висаджено саджанці фруктових дерев;
  Постійно підтримую та допомагаю освітнім та лікувальним закладам Любомльського району:
- в день святкування Останнього дзвоника в школах Любомльського району, за сприяння та підтримки Юрія Гупала, відзначили заохочувальними подарунками учасників районного конкурсу дитячих творчих робіт «Лист однолітку в дитячий будинок». З неабиякою щирістю, добротою та відкритістю в конкурсі взяли участь небайдужі учні молодших класів Любомльськоі районної гімназії імені Наталії Ужвій, окремі учні Любомльського ЗЗСО I-III ст. N 2, учениця 7-го класу Олеської ЗОШ I-III ступеня, а також другокласники Підгородненської ЗОШ I-II ст;
- виділено кошти для співфінансування в придбанні комп’ютерів у школи с. Бережці, Штунь, Радехів;
- у Згоранській школі замінено вікна на енергоощадні та облаштовано доріжки з бруківки;
- щорічно забезпечує новорічними подарунками школи та садочки;
- забезпечує (відповідно до звернень) літні табори при школах іграшками та спортивним інвентарем;
- сприяв виділенню коштів на реконструкцію Римачівської школи;
- за сприяння Юрія Гупала з Фонду регіонального розвитку виділено кошти на будівництво школи в с. Головно;
- сприяє покращенню матеріально-технічної бази сільських шкіл та садочків (в 2019 році придбано 15 дошок-фліпчартів для шкіл, окремі садочки (відповідно до звернень) отримали набори канцтоварів для першокласників, була надана гуманітарна допомога сільським садочкам у вигляді постільної білизни, тощо);
- за підтримки Юрія Гупала зроблено ремонт амбулаторії в селі Гуща, Любомльського району, а також забезпечено даний лікувальний заклад
ортопедичними ліжками, виділено коштиз ДФРР на відновлення Будинку пристарілих в Гущі.
- За моєю  ініціативою   та за сприяння народного депута України VIII скликання Дмитра Білоцерковця, Згоранський санаторій отримав 100 000 грн, державної субвенції.
Юрій Гупало постійно піклується про людей, які опинились в скрутних життєвих обставинах, надаючи адресні допомоги. У 2019 році з депутатського фонду, відповідно до звернень, отримали грошову матеріальну допомогу понад 25 жителів Любомльщини.
Не обділяю увагою та піклуванням також дітей-інвалідів та інвалідів похилого віку, з Благодійного Фонду було виділено фінансову допомогу на проведення "Осіннього балу - 2019" для дітей та молоді з інвалідністю, а також фінансову підтримку обласній спілці інвалідів.
Власними коштами долучився до співфінансування двох молодіжних міні-проектів у с. Столенські Смоляри, а саме – проект по створенню спортивного майданчика «Спорт для всіх» та проект по створенню рекреаційної зони «СтавОк».
Я докладаю максимум зусиль та свого депутатського впливу щодо покращення інфраструктури у селах Любомльського району:
- с. Заозерне отримало довгоочікуване освітлення;
- розпочато ремонт дороги Борове-Сокіл;
- питання завершення ремонту дороги сполученням Старовойтове – Адамчуки, що триває з 2017 року. Протягом 2019 року мною було направлено до керівництва області та до відповідних профільних відомств ряд звернень, щоб даний автошлях внесли до переліку доріг, які ремонтуватимуть за кошти Державного дорожнього фонду і в 2020 році дорогу було повністю відновлено.
За моїм сприянням Рівненська сільська рада для потреб об’єднаної територіальної громади отримала подарунок від Республіки Польща - пасажирський мікроавтобус Мерседес Спрінтер.
В міру своїх можливостей та повноважень, я, Юрій Гупало і надалі чесно, цілеспрямовано виконуватиму свої обіцянки та всіляко допомагатиму жителям Любомльщини.


Всі звіти депутатів