Як ОДА виконує делеговані радою повноваження в сфері охорони здоров'я?   До обласної ради надходять звернення депутатів обласної ради та органів місцевого самоврядування щодо проблем в сфері охорони здоров'я. Йдеться про реалізацію державних та регіональних програм, а також інфраструктуру медичної галузі. Поряд з цим, у ЗМІ з'явилися публікації щодо окремих проблем з реалізації проекту Світового банку.
    Нагадаємо, Волинь мала б отримати 30 мільйонів доларів на заходи   профілактики та боротьби з серцево-судинними захворюваннями.  Рахункова палата України, відповідно до плану роботи, у 2018 році провела аудит виконання проекту Світового банку. Згідно із висновками Рахункової палити, ідентифіковано високий ступінь ризику невиконання субпроекту у Волинській області, а також вказано на низку недоліків в ході його реалізації.
    В зв'язку з цим, а також, зважаючи на процеси реорганізації, що відбуваються в обласних медичних закладах, голова обласної ради Ігор Палиця вніс на розгляд чергової сесії обласної ради проект рішення "Про створення Тимчасової контрольної комісії обласної ради з питань перевірки виконання обласною державною адміністрацією делегованих повноважень у сфері охорони здоров'я".

    Проект попередньо розглядатиметься на засіданні постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією. На засіданні депутати визначаться з рекомендаціями щодо складу Тимчасової контрольної комісії та Положенням про її діяльність.