Вячеслав Рубльов звітує про депутатську роботуЗвіт депутата Волинської обласної ради Вячеслав Рубльова

за роботу у 2016 році

 

Обраний депутатом Волинської обласної ради на виборчому окрузі №53 від Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українського об’єднання патріотів – УКРОП». Голова фракції «УКРОП» в обласній раді, голова Тимчасової контрольної комісії облради з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волині, член постійної комісії обласної ради з питань майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та консультант з протидії та запобігання корупції Волинської обласної ради.

За рік роботи депутат Волинської обласної ради, голова фракції «УКРОП» у ВолиньрадіВячеслав Рубльов подав 9 запитів, 6 звернень і зініціював 14 проектів рішень.

Найбільше уваги обранець громади приділяє проблемам збереження та функціонування шкіл, переймається питаннями екології та охорони здоров’я.

«Мій обов’язок – робота із людьми і для людей. Вважаю, що депутат повинен завжди бути відкритим і чесним із виборцями, приймати рішення тільки в їхніх інтересах і відстоювати їхні права», – каже Вячеслав Рубльов.  

Саме з ініціативи «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП» з обласного бюджету були виділені кошти на конкретні соціальні об’єкти, які запропонували депутати, а не чиновники.

Освіта

Через зміну порядку подання документів про початок опалювального сезону і непрозору процедуру прийняття рішень в ПАТ «Волиньгаз», в дитячих садочках міста Рожище  опалювальний сезон міг розпочатися невчасно. Аби вирішити незрозумілу ситуацію, в неї втрутився Вячеслав Рубльов.

«До мене звернулися батьки дітей ДНЗ міста Рожища, які повідомляють, що торік рішення про пуск газу та початку опалювального сезону ухвалювала місцева дільниця ПАТ «Волиньгаз». Тепер таке рішення ухвалюють у ПАТ «Волиньгаз» у Луцьку. Батьків цікавить чому відбувається штучне затягування процесу опалення в дитячих садках», – заявив під час сесійного засідання депутат.

Вячеслав Рубльов виступає проти закриття малокомплектних шкіл. Так депутат разом із обранцями Ратнівської громади відстояли школу в селі Щитинська Воля.

Зокрема, чиновники Ратнівської райдержадміністрації вирішили закрити школу, попри те, що на її функціонування були виділені кошти з районного бюджету.

Вячеслав Рубльов також підняв питання щодо придбання шкільних автобусів для волинських шкіл. Так, відповідно до програми, шкільні автобуси отримали лише ті райони, де провели оптимізацію малочисельних шкіл. Окрім того, цей транспорт придбали за найвищою ціною в Україні.

«Під час проведення тендеру на закупівлю автобусів свої пропозиції надали лише 2 компанії і причиною цьому стала відмова від системи Prozorro. Крім цього, компанія переможець запропонувала найдорожчу вартість транспортних засобів на теренах України, що призвело до закупівлі меншої кількості автобусів. Нагадую, що депутатський корпус Волинської обласної ради проголосував за виділення коштів для 36 шкільних автобусів. Згідно з додатком 3 до договору, автобуси повинні бути поставлені підприємством у листопаді-грудні 2016 року та за станом на сьогодні поставка у повному обсязі так і не відбулася», – зазначив депутат у своєму запиті до голови Волинської обласної держадміністрації Володимира Гунчика.

Також, на основі депутатського запиту Вячеслава Рубльова, було відкрите кримінальне провадження щодо службових осіб, які дозволили продаж приміщення дитсадку за копійки у селі ЗаболотціІваничівського району.

Екологія

Голова фракції «УКРОП» у ВолиньрадіВячеслав Рубльов також підтримав громаду у боротьбі проти  будівництва екологічнонебезпечної сміттєспалювальної печі в селі Брище Луцького району.

Під час робочого візиту на сміттєзвалище в селі Брищедепутат разом з місцевими мешканцями виявили масу порушень безпосередньо на місці будівництва печі. ечі. Зокрема, не було паспорту об’єкта, будівельники не могли пояснити, що вони зводять, детальну інформацію надати відмовилися. Крім того, були виявлені порушення в роботі сміттєсортувальної лінії та незаконна вирубка дерев.

Вячеслав Рубльов звернувся до т.в.о. начальника ГУ Національної поліції у Волинській області Петра Шпиги, головного прокурора області Максима Киричука та до начальника управління СБУ у Волинській області Юрія Фелонюка, аби правоохоронці провели розслідування щодо законності будівництва поряд із сміттєзвалищем.

Крім того, депутат звернув увагу на порушення норм праці робітників, які обслуговують сміттєсортувальну лінію. Люди були без відповідних засобів індивідуального захисту, рукавиць, масок, тому Вячеслав Рубльов скерував звернення до управління Держпраці у Волинській області.

Також депутат звернувся до Державної екологічної інспекції у Волинській області аби ті  розслідували знищення зелених насаджень та надали інформацію щодо шкідливості викидів зі сміттєспалювальної печі для навколишнього середовища і впливу на організм людини.

У відповідь дна запит депутата спеціалісти Держархбудінспекції провели перевірку будівництва сміттєспалювальної печі та виявили масу порушень.

Зокрема те, що роботи проводяться без відповідного дозволу, немає проекту підготовчих робіт, документів про призначення головного архітектора проекту та проектувальника, який здійснює авторський нагляд. За результатом перевірки, підприємство, яке будує піч оштрафували на майже півтора мільйона гривень та зобов’язали приписом припинити будівельні роботи.

У відповіді на запит щодо знищення зелених насаджень, то Державна екологічна інспекція порушень не побачила. Екологи відповіли, що насаджень на території ніяких не було. Всі ж інші питання пр. шкідливість викидів зі сміттєспалювальної печі в атмосферу та про екологічні дозволи видані забудовнику, екологи проігнорували.

Також Волинський УКРОП за результатами зустрічі громади організував круглий стіл, на якому вирішили створити спільну робочу групу за участю депутатів Луцької міської, Рокинівської селищної рад по вирішенню питання роботи Луцького міського полігону твердих побутових відходів.

Медицина

Вячеслав Рубльов став ініціатором прийняття важливої для жителів Волині програми «Цукровий діабет» на 2016-2017 роки. Зокрема, станом на 1 січня 2015 року за даними Центру медичної статистики МОЗ України загальна кількість дітей до 17 років, хворих на діабет становить 8028. Метою програми, яку запропонував Вячеслав Рубльов, є поліпшення якості життя хворих дітей шляхом забезпечення та доступності медичної допомоги, адаптації їх у суспільстві.

Основні напрямки реалізації програми спрямовані на профілактику, діагностику та лікування хворих на цукровий діабет і його ускладнення. Завдяки ініціативі депутата, з бюджету області виділили 3 мільйони 302 тисячі гривень.

Крім того, було зініційоване звернення депутатів облради до керівництва країни щодо Бюджетного кодексу. Пункти, що передбачають утримання приміщень загальноосвітніх навчальних закладів та їх технічного персоналу, оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров’я за кошти місцевих бюджетів автори звернення назвали неприпустимими.

Господарські питання

«ПАТ «Волиньгаз» зловживає своїм монопольним становищем», – впевнений Вячеслав Рубльов. Він виступив на захист інтересів лучан, адже, між мешканцями багатоквартирних будинків і підприємством-монополістом виник конфлікт через встановлення загальних лічильників газообліку.

Депутат звернувся до обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, аби вони дали оцінку діям ПАТ «Волиньгаз». Також він звернуся до Національної поліції у Волинській області з метою захисту прав громадян України, адже представники ПАТ «Волиньгаз», неодноразово намагалися провести монтаж лічильників без відома мешканців, або й узагалі шляхом обману, вказуючи у поясненні не заміну, а огляд. А також скерував своє звернення до правоохоронців та попросив їх оперативно реагувати на звернення волинян, які перешкоджають працівникам ПАТ «Волиньгаз» проникати до будинків.

Фінансування доріг повинно бути максимально прозорим, впевнений Вячеслав Рубльов. Під час сесійного засідання облради голова фракції «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» звернувся із депутатським запитом до голови облдержадміністрації з проханням провести розслідування, під час якого з’ясувати, хто саме прийняв самовільне рішення про зміну розпорядника коштів, виділених на ремонт доріг.

Як відомо, кошти на ремонт автошляхів надходять до спецфонду обласної ради, а їх розпорядник, за рішенням облради віднедавна – Департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації. Однак, Департамент чомусь не виступив замовником по ремонту доріг, а передав кошти Службі автомобільних доріг області без відома обласної ради. Саме служба і провела тендери щодо виконавців робіт. За його результатами тендер виграли в тому числі й немісцеві організації.

За позовом одного виконавців даного виду робіт, який виконував їх ще у 2012 році, рахунки Служби автомобільних доріг у Волинській області заблоковані. А така ситуація призвела до того, що ремонті роботи на дорозі «Луцьк-Львів» був зірваний. 
Нагадаємо, що даний автошлях перебував у край жахливому стані багато років поспіль. А саме ця дорога використовується міжміським транспортом та є дещо коротшою, аніж об’їзна. 

Для детального вивчення проблемних питань роботи установ,  Вячеслав Рубльов особисто виїжджав на об’єкти комунальної власності.

За дорученням голови тимчасової комісії, непрацюючий санаторій матері і дитини «Турія» був забезпечений водопостачанням, електроенергією та паливом. Крім того, на підприємстві провели перевірку працівники Держфінінспекції та передали санаторій військовому ліцею.

Члени тимчасової комісії також вивчали питання щодо роботи ДЗ «Вузлова лікарня станції Ковель» Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця».

Ще один результат роботи – запровадження прозорої процедури обрання керівників медичних закладів. Зокрема, колективи Волинського обласного онкологічного диспансеру та Волинського обласного дитячого медичного територіального об’єднання отримали можливість шляхом таємного голосування обрати головного лікаря та генерального директора відповідно. Запропоновані колективами кандидатури підтримали і депутати облради.

Вячеслав Рубльов зініціював рішення сесії Волиньради про приєднання трьох луцьких комунальних аптек – №50, №133 та №112, до Державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач».

«Волиньфармпостач» є найуспішнішим комунальним підприємством області, має найвищу середню зарплату в області серед комунальних підприємств. Крім того, вищезгадані аптеки ніхто не закриватиме, колектив не скорочуватимуть. Натомість, люди отримуватимуть більшу заробітну плату, а «Волиньфармпостач» стане потужнішою та конкурентоздатнішою структурою», –  аргументував такуВячеслав Рубльов.

Охорона здоров’я

Як працюють благодійні фонди, через які платять кошти пацієнти за отримання медичних послуг, поцікавилися депутати Волинської обласної ради від «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП». З відповідним запитом до начальника управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації звернувся голова фракції партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» Вячеслав Рубльов.У відповідь на запит надійшла узагальнена інформація.

Вячеслав Рубльов зініціював розробку на обласному рівні програми, що передбачала б забезпечення інсуліном дітей, хворих на цукровий діабет.

 

 Всі звіти депутатів обласної ради