Вячеслав Рубльов розповів виконавчій владі, де взяти кошти на ремонт сокілської дорогиДо  депутата Волинської обласної ради Вячеслава Рубльова звернулися мешканці сіл Оленівка та Сокіл Рожищенського району, які нарікають на  незадовільний стан  автомобільного шляху територіального значення Т1802, що пролягає через населені пункти Рожищенського району, зокрема села Оленівка та Сокіл.
"Незадовільний стан цієї дороги спричинений функціонуванням пісковидобувного кар’єру поблизу села Сокіл та використанням великотонажної техніки, якою підприємці возили пісок для будівництва об’єктів на території Волинської області. Асфальтове покриття дороги повністю зруйноване та потребує негайного капітального ремонту. Люди просять відремонтувати цей автошлях ще з 2006 року. В минулому році голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик пообіцяв сільському голові села Сокіл допомогти із ремонтом дороги, проте досі жодні роботи по відновленню дорожнього покриття проведені не були. За словами місцевих мешканців, попри невелику відстань від міста Рожище (17 кілометрів), на виклик карета швидкої їде близько 40 хвилин.
Такий стан цієї дороги може призвести до того, що люди, які проживають в селах Рожищенського та Маневицького районів лишаться без автобусного сполучення., зокрема це стосується мешканців Топильне, Боровичі, Навіз та Копилля", - йдеться у запиті депутата до голови ОДА, який він озвучив на 18 сесії обласної ради.
 Вячеслав Рубльов просить відремонтувати згадану дорогу у 2018 році за кошти з так званого митного експерименту. Нагадаємо, вже декілька років на Волині діє урядовий експеримент, у рамках якого 50% від перевиконання індикативних показників Волинської митниці спрямовується на ремонт автошляхів.

 

Результати голосування зв запит

Всі запити Вячеслава Рубльова

Всі запити та запитання