Вячеслав Рубльов просить відновити будівництво спортивних майданчиків в РожищіДо   депутата Волинської обласної ради Вячеслава Рубльова  звернулася громада Рожищенського району з клопотанням щодо   будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям на території Рожищенської РДЮСШ.

Про це йдеться в запиті депутата.
"В 2017 році Державним фондом регіонального розвитку було виділено кошти на це будівництво. В вересні 2017 року був проведений тендер та визначений підрядник робіт. Як з’ясувалося пізніше, через зміни в ПКД та затримку експертизи підрядник змушений був повернути авансові кошти в управління капітального будівництва Волинської ОДА та не отримав кошти за фактично виконані роботи. На скільки мені відомо, цей проект був розрахований на 2 роки. Наразі для всіх незрозуміло, коли продовжиться будівництво стадіону.
У зв’язку з цим прошу надати інформацію щодо повернутих коштів та у 2018 році вирішити питання продовження будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям на території Рожищенської РДЮСШ", - пише Вячеслав Рубльов в запиті, який адресовано правлінню капітального будівництва Волинської обласної державної адміністрації для розгляду і вирішення по суті.

Результати голосування за запит

Всі запити Вячеслава Рубльова

Всі депутатські запити та запитання з реагуваннями на них