Вперше в історії відбулася колективна виставка художників з Камінь-КаширщиниСьогодні у фойє сесійного залу обласної ради відкрилася нова виставка. В експозиції понад 80 робіт 10 митців з Камінь-Каширського району. Нагадаємо, попередньо у своєрідній галереї облради (так фойє називають самі художники) виставлялися картини живописців з Нововолинська.

Для Камінь-Каширського району ця виставка є тим унікальною, що  колектив художників з цієї частини волинського Полісся вперше презентував спільну імпрезу. "І ми тішимося тим, що ця перша колективна виставка завітала до обласного центру, -- не приховує задоволення ініціатор мистецьких проектів в обласній раді, голова регіонального відділення Українського фонду культури Геннадій Сарапін. -- Ми очікуємо, що пізніше сюди завітають мистецтвознавці, галеристи та критики".

"Ваші полотна надихають позитивною енергетикою. Тому депутати схвально відгукуються про такі виставки в приміщенні обласної ради", -- сказав у своєму вітальному слові митцям перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик. Він запевнив художників, що саме їхні роботи будуть виставлені допоки не відбудеться чергова сесія обласної ради.

Зазначимо, що в першій колективній виставці з Камінь-Каширського району брали участь художники, які є далеко не новачками, оскільки неодноразово брали участь  в інших мистецьких проектах. Серед них і Андрій Дубровський, який своїм мистецтвом навіть допомагає українським воїнам на Сході. Чоловік продав на благодійному аукціоні сім своїх полотен, а виручені кошти перерахував добровольчим батальйонам.

Взагалі художники кажуть, що своїми роботами хочуть нагадати людям про їхню місію у житті та суспільстві.