Володимир-Волинський інтернат може стати ліцеємПерейменувати  Володимир-Волинську спеціалізовану школу інтернат I-III ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» у  Володимир-Волинський ліцей «Центр освіти»  Волинської обласної ради рекомендувала сьогодні постійна комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму, підтримавши відповідний проект рішення.

Нагадаємо, навколо цього навчального закладу було чимало дискусії щодо того, з якого бюджету він повинен фінансуватися. Щоб мати статус обласного закладу в школі небхідно мати не менше 70% учнів з області, решта можуть бути мешканцями Володимира-Волинського.

На попередньому засіданні комісія відклала розгляд питання, оскільки було чимало нюансів, які не дозволяли цього зробити.

Перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик побував у закладі та вивчав ситуацію у складі робочої комісії.

Він наголосив, що повних відповідей на усі питання немає досі. Однак, є принципова позиція зберегти майно закладу в обласній комунальній власності. Зі слів пана Пирожика, пропорції у складі учнівського контенгенту формально збережені.

Найскладніше питання - доля дитячого садочка, який дії при школі. Бюджетне законодавство не дозволяє фінансувати дошкілля з обласного бюджету. Разом з тим, з адміністрацією закладу досягнуто згоди про те, що з 1 січня наступного року дитячий садок буде виведено зі структури обласного закладу.

Заслухавши всі ці позиції, комісія підтримала проект рішення Про перейменування Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату I-III ступенів «Центр освіти та соціального-педагогічної підтримки».

Крім того, підтримано проект Про реорганізацію Сенкевичівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Волинської обласної ради. Йдеться про приєднання школи до Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».