Володимир Кучер хоче знати, за чиї кошти на Волині обклеюють білборди «потрібними» постерамиНа черговій сесії депутат озвучив свій запит з цього приводу, який адресований начальнику Головного управління Національної поліції у Волинській області.

"Нещодавно у ЗМІ, зокрема на сайті «Під прицілом» від 17.04.2018, було оприлюднено інформацію з фото доказами стосовно нецільового використання транспортних засобів Державної служби надзвичайних ситуацій та непрофільних дій її співробітників у робочий час.
Працівники ДСНС у той час, коли вони повинні бути готовими у будь який момент виїхати рятувати людське життя, на службовій рятувальній машині заклеюють білборди «потрібними» постерами. Зі слів одного з поклейщиків, місцева виконавча влада змушує їх це робити протягом багатьох років. Рекламна продукція надсилається із Адміністрації Президента, і, як правило клеїться перед візитом до області якогось київського високопосадовця поверх існуючих постерів. Через такі дії орендарі білбордів несуть збитки, адже клієнти відмовляються сплачувати оренду рекламних площин, бо вони заклеюються привітаннями Порошенка і картинками покращення і здобутків.
Прошу Вас перевірити дану інформацію стосовно невластивої як для рятувальників діяльності та встановити хто і скільки видає коштів на такий підробіток", - йдеться у запиті Володимира Кучера, підтриманому більшістю ради. 

 

Результати голосування за запит

Всі запити Володимира Кучера

Всі депутатські запити та реагування на них