Володимир Дибель звітує перед громадою 

З В І Т 

депутата Волинської обласної ради Дибеля В.Ю.

за період з 01.01.2018 по 31.12.2018 року

 

 

У   звітному  періоді   я   як   депутат  обласної  ради  організовував  свою

депутатську діяльність за такими напрямками:

1.     Робота в постійній комісії та участь у пленарних засіданнях

Упродовж звітного періоду активно працював у постійній комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

У 2018 році проведено 14 засідань профільної комісії, з них відсутній був на 5-ти (у зв’язку з поважними причинами, пов’язаними з основною професійною діяльністю). На засіданнях розглянуто 84 питання, з них 28 винесено на розгляд сесії.

Був присутній на усіх пленарних засіданнях обласної ради, в ході яких     розглянуто  265  питань  та  119  депутатських  запитів.  Загалом  депутатським корпусом  прийнято 364 рішення.

Протягом 2018 року брав участь у 2-х виїзних робочих нарадах    представників профільних комісій обласної ради, в рамках яких ознайомився з роботою  комунальних закладів  охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Долучався до участі у бюджетних слуханнях за участю керівників обласних медичних закладів. За результатами    зазначеної вище діяльності, надавав конструктивні пропозиції щодо подальшої діяльності закладів такого типу, призначення їх керівників.

2.     Робота з виборцями

Постійно проводилася активна робота з виборцями  по  територіальному виборчому  округу № 26  виборів депутатів Волинської обласної ради,  де я був обраний депутатом (зустрічі з виборцями, особистий прийом громадян, участь у заходах, зустрічі з трудовими колективами, звіт перед громадою тощо).

За  звітній  період  мною було розглянуто 70 звернень громадян, які були детально опрацьовані  та   направлені  за належністю до відповідних посадових осіб для розгляду по суті в межах компетенції, внесено 2 депутатських запити.

Найбільше звертались громадяни, які опинились в складних життєвих обставинах, з проханням про надання одноразової грошової допомоги.

Відповідно до рішення обласної ради від 08.02.2018 року № 18/4 «Про     порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, за зверненнями до депутатів обласної ради та заходів,

передбачених Регіональною цільовою програмою соціального захисту населення для підтримки соціально-незахищених верств населення, які проживають на території Волинської області» мною з депутатського фонду виділено 100 000 грн., з яких матеріальну допомогу на лікування надано 23 особам.

Крім того, в окремих випадках у міру своїх можливостей надавав допомогу громадянам за рахунок власних коштів та коштів меценатів.

У  2018  році  мною було ініційоване звернення до народного депутата України Гузя І.В.  щодо  виділення  фінансування  з  державного  бюджету на капітальний ремонт даху Любомльської центральної районної лікарні. Звернення підтримано,  зокрема  для перекриття даху зазначеного вище закладу охорони здоров`я виділено 400 000грн. по програмі соціально-економічного розвитку.

 

 

Депутат Волинської обласної ради                                            В.Ю. ДИБЕЛЬ