ВОЛИНЯНИ ВТРЕТЄ ОБ'ЄДНАЛИСЬ У СПІЛЬНІЙ МОЛИТВІНа Волині відбувся ІІІ Молитовний сніданок, який присвятили 30-ій річниці незалежності держави.
 Під час цьогорічного заходу збирали кошти на придбання дороговартісного діагностичного обладнання для неонатального центру.
До благодійної справи долучилися голова обласної ради Григорій Недопад і його заступники Юрій Поліщук та Григорій Пустовіт, Луцький міський голова Ігор Поліщук, заступниця голови ОДА Людмила Тимощук, народний депутат України Вячеслав Рубльов, почесний консул Литовської Республіки в Луцьку Сергій Мартиняк, Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Славомір Місяк, депутат Європейського парламенту 2014-1019 років, член ради директорів Європейського Християнського Політичного Руху Браніслав Шкріпек, голова Луцької райради Олександр Омельчук, ректори найбільший вишів, керівники будівельних компаній, головні лікарі медичних закладів області, голови судів, силовики, керівники підприємств та організацій області, військовослужбовці, учасники АТО/ООС, небайдужа громадськість та представники ЗМІ.
Цей захід також традиційно об'єднує керівників різних релігійних громад краю, які складають спільну молитву. Так, розпочався сніданок молитвою «Отче наш» у виконанні архієрейського хору «Оранта».   
Гендиректорка обласного медичного об'єднання захисту материнства і дитинства, депутатка облради Ірина Горавська зазначила, що очолюваний нею колектив намагається робити усе від них залежне, щоб дітки, які від народження мають проблеми зі здоров'ям, отримали шанс на повноцінне доросле життя. Саме для надання якісних медичних послуг заклад потребує високоточного та сучасного медичного обладнання.
"Прилад для діагностики патологічних відхилень у діяльності центральної нервової системи новонароджених,  на який ми сьогодні збираємо кошти, рятує життя, дає можливість лікувати дітей ще до появи клінічних ознак захворювання, тобто своєчасно втручатися в процес", - зауважила вона.
Голова обласної ради Григорій Недопад у своєму виступі наголосив на важливості нинішнього заходу, адже від його результативності залежатимуть долі дітей.
"Збір коштів для потреб неонатального центру - це надзвичайно важливо, адже нове обладнання, яке буде закуплене, рятуватиме життя наших дітей, дасть їм шанс на здорове майбуття, - наголосив він та закликав усіх присутніх внести всій посильний вклад у цю добру справу. -  Спільна молитва за Україну і наш край нехай дасть нам усім надію на те, що наша держава розвиватиметься у правильному напрямку під Господньою опікою".