Волинському онкодиспансеру - 70!Сьогодні колектив лікарні відзначав ювілей урочистим заходом у Палаці культури міста Луцька. У залі зібралися всі працівники медзакладу, які були вільні від роботи цього святкового дня, ветерани онкологічної служби Волині та представники влади, які прийшли сказати слова вдячності за відповідальність персоналу однієї з найскладніших лікарень області.

Символічно, що святкування з нагоди ювілею онкодиспансеру відбувалися у день, коли християни вшановують пам'ять великомученика та цілителя Пантеймона, за допомогою до якого частенько звертаються й лікарі.

Власне, почалося свято з благословіння духовних отців. "Ви - особливі лікарі! Просимо в Бога благословення на ваші руки та серця. Пацієнт до операції та пацієнт після операції - це одна велика операція, яку вам також доводиться витримувати. Просимо в Господа сил для того, щоб ви витримали усі ці випробування", - мовив, вітаючи колектив, священик Михайло. Він вручив головному лікарю клініки ікону Божої Матері.

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко побажав працівникам диспансеру здоров'я та оптимізму, а пацієнтам - терпіння. Він пообіцяв, що після того, коли для Волині запрацює перинатальний центр з  оновленим неонатальним центром, можна буде звернути більше уваги на онкодиспансер та його потреби.

Головний лікар Юрій Малімон каже, що на стосунки з владою  не скаржиться. Він нагадав, що в цьому році з обласного бюджету було виділено до 8 млн грн для придбання  обладнання для онкодиспансеру та його обслуговування. "Маємо й інші потреби. Насамперед, веду мову про потребу в розширенні нашого закладу. Не перший рік про це говоримо. Цього разу проблемою перейнялися депутати обласної ради. Майже половина з них приїздили в наш  заклад, аби виввчити ситуацію. До кінця року очікуємо, що наші площі збільшаться на тисячу квадратних метрів", - висловив задоволення від співпраці з представницькою владою Юрій Малімон.

Від обласної ради колектив привітали зі святом радник голови Вячеслав Рубльов та голова постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Людмила Тимощук.

"Я вірю, що спільно з вами нам багато чого під силу. Ми, депутати обласної ради обіцяємо підтримку вам, а від вас очікуємо відданої роботи для громади", - сказав пан Рубльов. Він також передав вітання від голови обласної ради Ігоря Палиці.

Для голови профільної комісії, лікаря за фахом  Людмили Тимощук онкодиспансер - особливий заклад. "Саме тут мені вручили скальпель", - не без хвилювання пригадала пані Людмила. Вона побажала своїм колегам вдячності за їхню нелегку працю та нових здобутків.

У день ювілею онкодиспансеру чимало працівників отримали високі нагороди від влади та святковий конценрт, який підготували волинські артисти.