Волинська облрада підписала Меморандум про співпрацю з Фінським Енергетичним Клубом (документ)МЕМОРАНДУМ

про співпрацю між Фінським Енергетичним Клубом і Волинською

обласною радою

Фінський Енергетичний Клуб в особі директора-розпорядника Еса Теппо і Волинська обласна рада в особі голови Ігоря Палиці склали меморандум про наступне:

1.            Волинська обласна рада складає і передає Фінському Енергетичному Клубу перелік проблемних питань, що мають місце у Волинській області в сфері виробництва торфу та інших місцевих палив, генерування теплової та електричної енергії і зниження тарифів їх споживання, прокладання та реконструкції теплових мереж та ін.

2.            Фінський Енергетичний Клуб розглядає зазначений перелік проблемних питань, здійснює пошук шляхів їх вирішення і попередню оцінку вартості можливих відповідних проектів або програм.

3.            Волинська обласна рада та Фінський Енергетичний Клуб спільно обговорюють і визначають джерела фінансування кожного можливого проекту, створюють робочі групи з реалізації проектів.

4.            Більш докладно всі аспекти співпраці між Волинською обласною радою та Фінським Енергетичним Клубом можуть бути розглянуті на розширеному семінарі у 2016 році.

 

 

Директор-розпорядник                                             Голова

Фінського                                                                    Волинської

Енергетичного Клубу                                                обласної ради;

Еса Теппо                                                                     Ігор    Палиця

 

24 лютого 2016 р.                                                                  м. Луцьк, Україна