ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА РАДА – ОДИН З ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ ПРОГРАМИ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА «ПОЛЬЩА-БІЛОРУСЬ-УКРАЇНА 2014-2020» 

Спільний моніторинговий комітет Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» Європейського Інструменту Сусідства  оприлюднив  результати третього конкурсу проєктних заявок, який був відкритий для мікропроєктів у рамках тематичної цілі СПАДЩИНА.

Серед 26 проєктів, які отримають кошти Європейського Союзу для  реалізації, є й проєкт, розроблений та поданий на конкурс Волинською обласною радою.

Спільний моніторинговий комітет прийняв рішення надати грант у розмірі 54,4 тисячі євро для упровадження проєкту «Музеї прикордоння – простір для інтеркультурного діалогу». Головним виконавцем з української сторони виступає Волинська обласна рада, а з польської – Регіональний музей у Стальовій Волі (Підкарпатське воєводство).

Проєкт ставить за мету встановлення активного культурного діалогу Волинського краєзнавчого музею та Регіонального музею у Стальовій Волі задля підвищення їхньої привабливості та популяризації у межах українсько-польського прикордоння. Одним з ключових продуктів проєкту стане покращення доступності музеїв для людей з особливими потребами.

Практичне здійснення заходів проєкту розпочнеться у 2021 році, після завершення усіх передбачених Програмою формальностей та підписання Грантового контракту.