ВОЛИНСЬКА «ЕДЕЛЬВІКА» ДОПОМОГЛА ОДЯГТИ УКРАЇНСЬКУ ПАРАЛІМПІЙСЬКУ ЗБІРНУНа олімпіаду в Токіо українські паралімпійці вирушили в національних одностроях з волинської тканини.
«Передайте, будь ласка, усім причетним нашу подяку і захоплення!!!», - таке прохання висловили українські паралімпійці перед самим вильотом на олімпіаду до Токіо. На церемонії проводів паралімпійська збірна України  виглядала надзвичайно яскраво і стильно.
Національне вбрання для спортсменів дизайнерка Олена Курсуненко пошила з тканини волинської фабрики «Едельвіка». «Тканина супер! Синя – бомба! Дякуємо вам за чудову роботу!», - висловила вдячність дизайнерка.
«Едельвіка» не перший рік у тісній співпраці з Центром фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» допомагає паралімпійцям з національним іміджом.  Як зазначив керівник підприємства Юрій Переходько, цьогоріч для волинських спортсменів та їх тренерів фабрика виготовила ексклюзивні сорочки та сукні. А для усієї української збірної - вишивані захисні маски з конопляної та бавовняної тканини, а також тканини синьої і жовтої барви для національного одягу.
«Традицію підтримки наших паралімпійців продовжуємо і гордимося, що тканини з Луцька стали окрасою нашої команди! Онікс ще ніколи не був таким синім… До сліз!!!», - відповіли працівники «Едельвіки» на слова вдячності спортсменів та дизайнерів.