Волинська делегація взяла участь у відзначенні 85-ї річниці створення Донецької областіПерший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик та депутати обласної ради Сергій Духницький і Сергій Сівак побували у місті Краматорську на Донбасі, де взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області.

1 липня 2017 року волинська делегація у складі шести осіб на чолі з першим заступником голови Волинської обласної ради Олександром Пирожиком побувала у Станиці Луганській. Волиняни доставили на Схід та вручили працівникам Станично-Луганської центральної районної лікарні безоплатну допомогу у вигляді ліків та медикаментів, зібраних і впорядкованих колективами ДВТП «Волиньфармпостач», Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни та Волинської обласної клінічної лікарні.

Олександр Пирожик також вручив депутату обласної ради Сергію Сіваку Почесну грамоту обласної ради з нагоди Дня медичного працівника. Професійне свято Сергій Сівак зустрічав на Донбасі, у складі Першого добровольчого шпиталю імені Миколи Пирогова, де відбував місячну добровольчу медичну вахту, тому не зміг її вчасно отримати. Саме тут, у Станиці Луганській, ця почесна відзнака і знайшла свого адресата.

Волиняни відвідали також бійців14-ї ОМБр із Володимира-Волинського, які несуть сьогодні бойову вахту у Станиці Луганській та околицях, доставили бійцям продовольство та провіант, зібрані волинськими волонтерами.

Зі Станиці Луганської волинська делегація вирушила до Краматорська – для участі в офіційних заходах з нагоди 85-річчя з Дня заснування Донецької області. До речі, стадіон у Краматорську, де 2 липня відбувалися святкові заходи, має таку ж назву, як і в Луцьку, – «Авангард». Під час урочистостей Олександр Пирожик вручив голові Донецької військово-цивільної адміністрації Павлу Жебрівському сувенірну продукцію від обласної ради. Розповів про візит до Станиці Луганської.

Почувши, що волинська делегація відвідували 14-у ОМБр, Павло Жебрівський схвально відгукнувся про наших бійців. Мовляв, волинські бійці – доброзичливі та справедливі по відношенню до місцевого населення, про них на Донбасі люди добре відгукуються. Зі слів Павла Жебрівського, коли волинян відвели на ротацію, до нього стали надходити петиції з проханням повернути волинську ОМБр. Бо наші солдати, як розповідали місцеві, завжди вислухають, порадять і допоможуть – чи то в господарці підсобити, чи пробитий російськими мінами дах полагодити...

«Приємно було чути таке про наших земляків, які несуть бойову службу на сході України і захищають мирне населення від російських терористів. Адже саме вони формують у східняків позитивний імідж про наші Збройні Сили. Вони розвінчують московські міфи про жорстких западенців-бандерівців, демонструючи всім, що ми, українці, – цивілізована європейська нація. На відміну від людиноненависницької азіатської московської орди», - прокоментував почуте Олександр Пирожик.