Волиньрада підтримала Школу бізнесу-2019 в Луцькому НТУ (ВІДЕО)З 23 лютого у стінах Луцького національного технічного університету  проходили  заняття за програмою проекту  Школа бізнесу-2019. ВІДЕО.

Вже четвертий рік поспіль організатор заходу – факультет бізнесу, яким керує депутат обласної ради Надія Хвищун.

Проводився захід за підтримки Волинської обласної ради та департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради. Цього року  учасниками Школи стало 136  молодих людей з 56 навчальних закладів Волинської, Рівненської та Львівської областей. Серед них і учні Волинського та Нововолинського наукових ліцеїв обласної ради. Лозунг заходу – "Час, інвестований в розвиток". Саме цього очікують від часу, проведеного цими днями в стінах вишу учасники форуму. Більшість в  майбутньому хочуть започаткувати свою справу.

"Ми бачимо тут майбутніх бізнесменів, економістів, менеджерів, маркетологів, людей, які створюватимуть свій бізнес не тільки в Україні, а й закордоном, людей, які готові розвиватися, самовдосконалюватися у свої вихідні дні, аби підвищити інтелектуальний рівень", - коментує подію декан факультету бізнесу ЛНТУ, депутат обласної ради  Надія Хвищун. 

Світлина від Луцький національний технічний університет.

Учасників розділили на 5 команд: "Бізнес-ангели", "Конкурентні сили", "Інвестиційний вектор", "Ринкова кон'юнктура", "Бюджетні марафонці".  Впродовж чотирьох днів вони відвідували тренінги професійного спрямування, волинські підприємства та командно вирішували бізнес-кейси, які сьогодні захищали. Родзинкою програма стало знайомство школярів з відомим бізнесменом-ресторатором, бізнес-тренером Романом Хорзовим у розважально-оздоровчому комплексі "Mojo Hall".

Сьогодні всі учасники отримали сертифікати про завершення навчання в Школі.
Їх вручив  ректор Луцького НТУ, депутат обласної ради Петро Савчук.

Світлина від Луцький національний технічний університет.

"Дякую вам за вашу позицію, за активність та здобутки. Впевнений, що наша Школа бізнесу найкраща в області. Дякую факультут бізнесу за чудову організацію", говорив депутат у вітальному слові. Як ректор вишу він пообіцяв, що в наступному сезоні навчання в Школі особисто проведе тренінг для учасників.  

Нинішніх випускників також привітала завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування; голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики обласної ради Ірина Вахович: "Мені дуже приємно бачити таку кількість учасників цього року, бо школа триває уже 4 рік і щоразу ми спостерігаємо наростаючу тенденцію за кількістю та, сподіваюся, якістю. Насправді ви провели чотири цікаві дні у нашому університеті. Запрошуємо вас на навчання у Луцькому НТУ, де ви однозначно будете задоволені. Аргумент полягає у тому, що кожен завідувач кафедр, декан факультету бізнесу і я навчалися саме у цьому закладі вищої освіти, закінчили аспірантуру, потім докторантуру і почали викладати тут. Цей ЗВО відрізняється тим, що має два потужні факультети економічного спрямування, які створюють основний рейтинг. Найпотужніші наукові розробки, креативна складова – започатковані саме на цих факультетах. Крім того, у нас є інженерні та творчі спеціальності, а викладачі нашого університету вкладають у кожного свою душу, мають індивідуальний підхід. Тому, я впевнена, ви будете задоволені. Я вас вітаю і чекаю у стінах Луцького НТУ".

Світлина від Луцький національний технічний університет.