"Волиньприродресурс" працює в рамках законуДепутати розглянули проект Сергія Слабенка Про заслуховування інформації з питання початку робіт з геологорозвідки запасів бурштину та дотримання вимог законодавства КП «Волиньприродресурс».

Ініціатор проекту говорив про те, що  юрична особа КП "Волиньприродресурс" повинна діяти самостійно від обласної ради і відповідати за можливі порушення при проведенні геологорозвідки покладів бурштину.

Сергій Слабенко просив роз'яснень щодо івесторів КП "Волиньприродресурс".

На запитання депутат відповідав заступник директора КП "Волиньприродресурс" Анатолій Капустюк. Він нагадав, що про свої наміри проводити геологорозвідку на площі 8 га на території Прилісненської сільської ради підприємство повідомило офіційно на сайті обласної ради. Пан Капустюк сказав, що ці дії вчинені в рамках процедур, які  передбачені законодавством.

Анатолій Капустюк нагадав про позицію прокурора Максима Киричука щодо планів "Волиньприродресурсу" проводити геологорозвідку. Чиновник вважає,що маючи спецдозвіл на видобування, потрібно отримати аналогічний документ на геологорозвідку. Втім, у "Волиньприродресурсі" вважають таке трактування особистим баченням  органу, який не компетентний вирішувати питання пов'язані з видобуванням корисних копалин. "Комунальне підприємство діє в межах повноважень. У судових процесах "Волиньприродресурс" перебуває самостійно і не потребує посередництва обласної ради", - заявив Капустюк.

Після дискусії депутати не підтримали проекту рішення.