ВНУ імені Лесі Українки сьогодні святкує День університету  З цієї нагоди в актовому залі головного корпусу вишу відбулось урочисте засідання Вченої ради за участю голови Волинської обласної ради Володимира Войтовича, обласної державної адміністрації Бориса Клімчука та Луцького міського голови Миколи Романюка. У вступному слові ректор університету Ігор Коцан привітав усіх гостей свята, викладачів та студентів та наголосив, що цьогоріч Волинський національний університет імені Лесі Українки відзначає свою 72-гу річницю.
  Із вітальним словом до професорсько-викладацького складу та студентів звернувся і голова обласної ради Володимир Войтович. Він наголосив, що має честь виступати від імені усіх депутатів обласної ради та від себе особисто, як випускника своєї альма-матер 1975 року. «Я щиро радію кожному успіху ВНУ імені Лесі Українки, що за 72 роки свого існування уже заробив беззаперечно високий авторитет не лише в області, а й в державі. Ви заявили про себе й у Європі і це правильно»,- сказав пан Войтович. Окрім того голова облради подякував викладачам вишу за роботу, а студентам побажав завжди залишатись в процесі пізнання та наполегливості у здобутті нових знань.
  Найкращим викладачам та найстараннішим студентам Володимир Войтович вручив почесні грамоти та найвищого представницького органу краю.