Вноситимуться зміни до Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно     Повідомлення про оприлюднення

проекту рішення обласної ради «Про внесення змін до  Методики розрахунку орендної плати за  майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням обласної ради від 20.12.2019 № 22/19»  

 

Проект рішення обласної ради підготовлено з метою удосконалення затвердженої обласною радою Методики розрахунку орендної плати за  майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та пропорції її розподілу приведення цього нормативного акта у відповідність до вимог чинного законодавства та з метою реалізації права фізичних та юридичних осіб на оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розміщені на веб-сайті обласної ради у розділі «Діяльність ради», підрозділ «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження щодо проекту рішення приймаються за поштовою адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 9, каб. 513, 515 протягом 30 календарних днів.

Інформація для довідок: м. Луцьк, Київський майдан, 9, каб. 513, 515,           тел. 77-81-36, 77-83-23, 77-83-24.

 

Повідомлення опубліковане в газеті "Твій вибір" від 27.06.2019.