Владу просять вжити профілактичних заходів, щоб вберегтися від великої водиЗдомишельський сільський голова Андрій Головій та керівник СФГ "Пролісок" Віктор Баранчук з Ратнівського району виступили з такою пропозицією сьогодні на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики. Вони розповіли, що від наслідків цьогорічних паводків на території сільської ради постараждали господарства понад 500 родин. Саме селянське фермерське господарство "Пролісок" має біля 1 млн грн збитків тільки через втрати посівів.

Люди звертаються до представницької та витконавчої влади області з проханням прийняти та профінансувати протипаводкові регіональні програми, в рамках яких будуть почищені меліоративні канали та відремонтовані гідроспоруди.У цьому їх підтримує депутат обласної ради Володимир Бондар.

Голова бюджетної комісії Михайло Імберовський запропонував виконавчій владі підготувати проєкт такої програми. Заступник голови ОДА Олександр Троханенко зауважив, що важливо, аби подібні програми мали відповідне фінансове забезпечення. Він також повідомив, що наразі управління агропромислового розвитку ОДА готує узагальнену інформацію про обсяги збитків від паводків на Волині в аграрному бізнесі та особистих селянських господарствах.