Вітання голови облради з Різдвом Христовим та Новим роком 

Дорогі волиняни !

З Різдвом Христовим! З Новим роком!

Нехай у кожну оселю та в кожну душу завітає Різдво з його казковою атмосферою і святковим настроєм, з гучними колядками та урочистим вертепом, із щедрими дарунками та запашною кутею, з родинним теплом і дорогими гостями.

            У цей дивовижний період бажаю кожному долучитися до хорошої Різдвяної історії. Тільки разом ми спроможні на масштабні добрі справи. Кожен з нас,чесно виконуючи свою життєву місію, творячи добро та дбаючи про ближніх, може подарувати великому світу своє маленьке диво.   

2019 був роком великих змін в Україні, надій та сподівань. Бажаю, щоб ці зміни забезпечили нам позитивні зрушення, справедливий мир, єдність та взаємоповагу. Нехай всі надії будуть виправдані, а довіра - заслуженою. Нехай  2020 стане роком миру в Україні !

Бажаю, щоб для нашої країни і для кожного з вас новий рік був щасливим та успішним, щедрим на любов, хороші події, виважені рішення, мудрі вчинки, позитивні емоції.

Нехай Віфлеємська зірка осяє кожну життєву дорогу! Веселих вам свят! Проведіть їх в любові один до одного, в родинній злагоді та в душевній гармонії.

           

Христос народився! Славімо Його!       

 

З повагою, голова Волинської обласної ради Ірина ВАХОВИЧ