Вітання голови облради з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва 

           Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

                      Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

     Народна пісня і танець, музика і слово споконвіку були оберегами історичної пам’яті українців. Вони підживлюють криниці наших душ та надихають. А надто сьогодні, у цей непростий для нашої країни час. Саме завдяки культурі український народ зберіг свою духовність та самобутність.

    Тому важко переоцінити важливість справи, якій ви присвятили своє життя. Культура   формує національну свідомість, розкриває нашу  ментальність та вчить нас бути патріотами своєї держави.

     Завдяки справжнім подвижникам своєї справи, культура, як галузь, попри всі труднощі та недостатність фінансового ресурсу, розвивається та збагачується новими талантами. Ви даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування із святом мистецтва, зберігаєте та відроджуєте народні традиції, презентуєте  світовій спільноті найкращі творчі надбання, що має в своїй духовній скарбниці український народ.

      Від усіх депутатів обласної ради та від себе особисто бажаю кожному з вас - невичерпної наснаги та енергії, натхнення для творчості, здійснення задумів, міцного здоров’я, щастя і добробуту в родинах, мирного та безхмарного неба.   

 

З повагою, голова Волинської обласної ради Ірина ВАХОВИЧ