Вітання голови облради до Дня пасічника 

 В українців є приказка: "Бджола - то Боже створіння, а пасічник – угодний Богу чоловік". Не дивина, що професійне свято пасічників співпадає з Преображенням Господнім. У цей день, дорогі волинські трудівники пасік, дозвольте привітати вас від себе особисто та всіх депутатів Волинської обласної ради зі святом - Днем пасічника!

Ваше володіння ремеслом - ціле мистецтво. Ваша мудрість та уміння спілкуватися з природою захоплює, а користь від вашої роботи неоціненна.

Приємно, що українські пасічники - одні з найкращих у світі. Впевнена, що в найближчому часі бджільництво буде провідною сферою бізнесу. Але сьогодні депутати обласної ради розуміємо і поділяємо тривогу волинських бджолярів. Обласна рада звернулася до центральних органів влади зі своїми пропозиціями щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері бджільництва. Сподіваємося, наша спільна позиція буде почута, а проблеми вирішеними.

Нехай ваші бджілки будуть здорові, у вуликах вирує життя, а мед ллється рікою. Бажаю, щоб древній благородний промисел приносив вам тільки прибутки і задоволення, а споживачам вашої продукції - здоров'я, насолоду і користь.

З повагою, голова Волинської обласної ради Ірина ВАХОВИЧ