Вітання голови облради до Дня будівельникаШановні працівники будівельної галузі!

Від імені усіх депутатів Волинської обласної ради щиро вітаю вас із професійним святом – Днем будівельника!  З почуттям глибокої вдячності за  великий вклад  у розбудову  Волині    бажаємо вам і вашим близьким здоров’я, достатку та миру.
Будівництво - це рух вперед. Без цієї галузі   немає розвитку національної  економіки, тому в усі часи бути будівельником дуже почесно.

Ваша професія - особлива. Адже вона вимагає поєднання фундаментальних знань та відчуття естетики, благородства та відповідальності, життєвої мудрості та  важкої праці. Ви робите все для того, щоб життя було   досконалішим та комфортнішим.

 Ви - творці майбутнього, бо завдяки вам  з'являються нові оселі, школи, садочки, лікарні, спортивні та культурні заклади. Без вашої участі не може з'явитися жодної виробничої площі.     Водночас,  ви бережете минуле, бо завдяки вам те, що збудоване попередниками, отримує другий шанс послужити людям.  Приємно, що   волинські будівельники  постійно   опановують  європейський досвід  і наша будівельна індустрія постійно вдосконалюється та  задає темпи розвитку іншим суміжним галузям.   
 Бажаю вам нових відкриттів і професійних досягнень,  цікавих проектів  і щедрих замовлень,   належної оцінки праці і звичайної людської   поваги до  своєї роботи. Нехай те, що ви будуєте,   приносить людям    користь та радість, а авторитет вашої професії тільки зростає.

 

З повагою, голова Волинської обласної ради Ірина ВАХОВИЧ