ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ДНЕМ МАШИНОБУДІВНИКАВітаю працівників сфери машинобудування з професійним святом – Днем машинобудівника !
Машинобудівна сфера є однією з провідних в економіці області, славиться своїми традиціями, вагомими виробничими здобутками та продукцією.
Виняткове значення машинобудування полягає у тому, що воно дає знаряддя праці для економіки та є основою інноваційного розвитку цивілізації. Тому машинобудування є привабливим для вітчизняних та іноземних інвесторів.
Продукція багатьох підприємств машинобудування Волині, зокрема, ПАТ Автомобільна Компанія «Богдан Моторс», ПАТ «СКФ Україна»,ТОВ «Хан-електробау Україна», ТОВ «Кромбергенд Шуберт Україна»та інших гідно витримує конкуренцію та користується попитом як в Україні, так і далеко за її межами.
Шановні працівники машинобудування, ваша висока компетентність, технологічність та відданість справі дає шанс на забезпечення конкурентоспроможності нашої країни, оновлення технологічної бази підприємств, впровадження інновацій.

Щиро бажаю вам нових ідей, міцного здоров’я, сили, енергії, достатку і невичерпної любові до своєї роботи, родини та країни.

З повагою, голова обласної ради Ірина ВАХОВИЧ