Вітання голови обласної ради із Днем журналістаШановні журналісти!

Від себе особисто та від усіх депутатів Волинської обласної ради щиро вітаю вас із професійним святом!

Журналістика - це не професія, а покликання творчих та обдарованих людей. Вас неспроста називають "четвертою владою", адже саме ви формуєте громадську думку та впливаєте на неї.

Ви працюєте у свята та вихідні, аби ми були в курсі усіх новин, щодня та щохвилини оперативно отримували об’єктивну інформацію. А ще – все життя навчаєтесь, вникаєте у кожну тему, аби розповідати людям просто про складне.  

Велика вдячність вам за те, що у надскладний для України час – ворожої агресії, інформаційної та реальної війни – ви зайняли патріотичну позицію, стали на захист незалежності, неподільності та суверенітету нашої держави не лише словом правди у свої публікаціях та ефірі, а й волонтерством та службою в лавах Українській армії.

Бажаю усім волинським журналістам чіткої громадянської позиції, виваженості оцінок та різностороннього підходу до висвітлення подій нашого регіону. Бажаю збільшення тиражів, поповнення аудиторії читачів, глядачів та слухачів, великих гонорарів, нових цікавих тем та співрозмовників, гострого пера, сміливих проектів та цікавих зустрічей.

Кожному з Вас зичу міцного здоров'я, особистого щастя, сімейного затишку, достатку, миру та добра.

 

 

 З повагою, голова Волинської обласної ради Ірина ВАХОВИЧ