Вітання голови обласної ради із Днем захисту дітейЛюбі юні волиняни!

Дорогі краяни!

Щиро вітаю вас із добрим та радісним святом - Днем захисту дітей!

    Діти – найпрекрасніший Божий дар та найцінніший подарунок долі. Вони – сенс нашого життя, наше майбутнє, наше продовження. Між тим, не варто забувати, що окрім невимовного щастя, яке охоплює батьків з появою в сім'ї малюка, на їхні плечі лягає ще й величезна відповідальність.
    Кожному з нас дуже хочеться, щоб наші діти щодня та щохвилини відчували себе щасливими, адже немає більшої благодаті, аніж дзвінкий сміх та радісні оченята малечі. Складно уявити, що відчуває дитина, від якої відмовляються найрідніші люди залишаючи її наодинці зі світом, у якому дуже мало турботи і милосердя. Забезпечити таким діткам опіку, любов та ласку - головне завдання дорослих.  Зрештою, ми живемо та працюємо саме для того, аби забезпечити дітям безтурботне дитинство та достойне майбутнє. Саме від нас залежить те, як складеться доля кожної маленької людини.
     Сьогодні, в умовах ворожої агресії на східних рубежах нашої держави, в Україні з'явилась ще одна категорія дітей, які потребують нашого особливого захисту та підтримки – це діти сучасних українських Героїв та малеча, яка  замість співу птахів, нажаль, чує звуки вибухів та пострілів...
     Від себе особисто та від депутатів обласної ради закликаю усіх дорослих не лише сьогодні, а й кожного наступного дня зігрівати своїм теплом і ласкою, турботою і любов’ю кожне дитяче серце.
    Любі дітки! Бажаю, щоб роки вашого дитинства були яскравими та незабутніми. Зичу кожному з вас якомога більше усмішок та радості, приємних несподіванок долі, справжніх і надійних друзів та здійснення омріяного під мирним небом України.

  
        
З повагою, голова Волинської обласної ради Ірина ВАХОВИЧ