Вітання голови обласної ради Григорія Недопада із Днем соборності України                                                 Шановні волиняни!
Від себе особисто та від усіх депутатів обласної ради вітаю вас із  Днем Соборності України!

     Це велике державне свято, яке ми відзначаємо щорічно 22 січня, нагадує нам про те, що Україна неподільна і соборна - назавжди. У нас вже давно немає окремо Східної і окремо Західної України. Ми єдина держава, єдиний народ і в єдності - наша сила!
    Підписання Акту Злуки східних і західних земель України, яке відбулось на Софійському майдані Києва у 1919 році, було великою історичною перемогою нашого народу, який віками боровся за свою територіальну цілісність. 
     Нажаль і в наші дні кращі сини та доньки України змушені виборювати незалежність нашої держави, що робить це свято для нас ще більш важливим та вистражданим. Хоча ціна, яку ми платимо сьогодні за єдність нашої держави є надто високою.
    Будьмо гідними подвигу сучасних українських Героїв! Нехай наші молитви про мир почує Господь. Зичу усім нам глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та нашої соборної держави!

    Слава Україні! Слава Героям України!

З повагою, голова Волинської обласної ради Григорій НЕДОПАД