Віталій Заремба звітує про депутатську діяльністьЗВІТ ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ
ВІТАЛІЯ ЗАРЕМБИ

 

Обраний депутатом Волинської обласної ради по виборчому округу № 21 від Волинської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Член фракції «Солідарність» в обласній раді. Голова постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин.
Голова товариства СТзОВ «Романів» (Волинська область, Луцький район,
с. Романів)

 

Минув іще один рік моєї каденції депутата Волинської обласної ради. Я працював  на благо громади. Свою роботу як депутата з часу мого обрання продовжую організовувати і проводити у пріоритетних напрямах, що сприяють покращенню соціально-економічної сфери району й округу. Постійно спілкуюсь з виборцями, жителями району, підтримую зв'язки з трудовими колективами, співпрацюю з органами місцевого самоврядування, державними і громадськими організаціями, аби завжди бути поінформованим про потреби і проблеми людей та вчасно на них реагувати.
Протягом виконання депутатських повноважень намагаюсь активно сприяти вирішенню проблемних питань своїх виборців: працевлаштуванню, соціальному захисту населення,  питанням агропромислового розвитку регіону та земельним питанням.
Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата обласної ради, вважаю участь у пленарних засіданнях ради та роботу в постійній комісії, а тому на особистому та постійному контролі тримаю рішення обласної ради з питань, що належать до повноважень комісії.
Беру активну участь не лише у сесійних засіданнях Волинської обласної ради, а  й у засіданнях колегії департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації, засіданнях робочих комісій департаменту АПК, сесіях сільських рад на своєму виборчому окрузі.
          Під час особистих прийомів намагаюсь вирішити  звернення, що стосуються проблемних питань в галузі агропромислового розвитку області,  соціальної сфери. Проте, найбільше звернень надійшло із проханням надати допомогу на лікування важкохворих, поліпшення соціально – побутових умов. Серед заявників – учасники АТО, багатодітні сім»ї. Усі вони були розглянуті, зібрані необхідні документи й за змоги виділено кошти.
Упродовж 2018 року вищезазначених звернень до мене надійшло  65  від жителів не лише Луцького району, які довірили мені мандат депутата обласної ради, а від громадян з Горохівського, Рожищенського, Турійського, Шацького районів і міста Луцьк.
В обласній раді  очолюю постійну комісію з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин. Так комісією підтримані звернення депутатів обласної ради,  аграріїв Волині та депутатського корпусу до Президента України, Голови Верховної Ради України , Прем»єр-міністра України  щодо:
- продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та завершення земельної реформи;
- звільнення від ПДВ операцій з вивезення в митному режимі експорту технічних культур.
Підтримані та розглянуті сесією обласної ради ряд звернень. Зокрема:
-    Порядок та використання коштів обласного бюджету для фінансової підтримки суб»єктів господарювання агропромислового комплексу на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес – планів;
-    Звернення Асоціації фермерів та приватних землевласників Ківерцівського району щодо внесення змін до Комплексної програми розвитку галузі  агропромислового комплексу Волинскої області на 2016-2020 роки;
-    Звернення депутатів Шацької районної ради щодо тимчасового припинення безоплатного виділення земельних ділянок  сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Шацького району у власність.
-    Про необхідність внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності дрібних фермерських господарств і врегулювання розподілу повноважень у сфері земельних відносин.
Та ряд інших.
Крім роботи в комісіях, я постійно виїжджаю на виборчий округ, де зустрічаюся з виборцями, головами ОТГ, сільських рад, депутатами районної ради, районним керівництвом, керівниками шкільних та дошкільних закладів,  - вони інформують мене про проблеми, які виникають. Як показує досвід, в більшості  проблеми стосуються відсутності фінансування.
Як депутат Волинської обласної ради є публічною особою, тому спілкуюся з виборцями через соціальні мережі, телефон і, при потребі, виїзджаю на зустріч до виборців..
Мною підготовлено та направлено на розгляд обласної ради  депутатські запити, зокрема щодо:
-    виділення коштів з обласного бюджету для проведення капітального ремонту харчоблоку ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лище Луцького району.
-    про виділення коштів з обласного бюджету на проведення капітального ремонту  дороги від села Піддубці до села Новокотів Луцького району.
Подано  проекти рішень про звернення у вищі органи влади, до депутатів обласної ради про:
- внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування  з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням та охороною земель;
- підтримку фінансування Програм розвитку агропромислового комплексу Волинської області та «Власний Дім»;
Відкритий для спілкування із засобами масової інформації:
-    участь в телевізійних програмах:
-     «Відкрита влада. Область» .
Публікації в газетах:
-    «Слава праці» - «Працюю для блага волинської громали»;
-    Волинські інтернет-видання;
Шановні земляки, працівники закладів та підприємств, громадські активісти, працівники засобів масової інформації, усі, хто прагне змін та готовий працювати задля України, - я відкритий до співпраці та завжди готовий до прямого діалогу з кожним!
У свою чергу, дякую всім виборцям, які підтримують мене.

З повагою
депутат обласної ради                    Віталій Заремба

 

Всі звіти депутатів