Віктор Козак клопочеться про співфінансування реконструкції будинку культури в ПоворськуПро це йдеться в запиті депутата, озвученому на 28 сесії та підтриманому більшістю.  Віктор Козак вважає, що на реконструкцію будинку культури в селі потрібно виділити кошти з державних джерел: державного фонду регіонального розвитку, соціально-економічного розвитку, з інших державних  чи обласних програм.

"С.Поворськ - центр ОТГ, в якому проживає 1800 жителів, де знаходиться військова частина,   опорна школа, музична школа, дитячий садочок, які створюють робочі місця і стримують відтік населення з цього населеного пункту, а саме, в зв’язку з тим, що будинок культури не функціонує, це створює дискомфорт для населення. Саме там відбуваються всі культурні масові заходи, сходи селян, дозвілля для молоді.
На цей будинок культури виготовлена ПКД, пройдена експертиза, проведено тендерні процедури і вже виділено і освоєно 800 тис.грн.
Прошу знайти шляхи вирішення і дофінансування цього об’єкту із можливих джерел фінансування в межах ПКД", пише в запиті Віктор Козак.
Відповідне сесійне рішення спрямоване голові Волинської обласної державної адміністрації Юрію Погуляйку для розгляду і вирішення по суті.

Результати голосування

Всі запити Віктора Козака

Всі депутатські запити та запитання з реагуваннями на них