Відверто про бюджетні можливості у програмі "Відкрита влада. Область" (фото)Обласна рада спільно з ТРК "Аверс" продовжує серію дискусійних телепрограм "Відкрита влада. Область".  Вчора обговорювали тему  "

Зміни до обласного бюджету: чого очікувати волинянам від поповнення обласної казни?".

Депутати пояснили  свої позиції при   голосуванні за  внесення змін до обласного бюджету на черговій 19 сесії, яка відбулася 4 квітня.

Нагадаємо,

облрада розподілила вільний залишок обласного бюджету, що становить майже 64 млн грн, а також залишки медичної та освітньої субвенцій.

Одним з пріорітетів нинішніх змін до обласного бюджету була підтримка закладів обласної комунальної власності. Найбільше коштів з вільного залишку, а саме 35 млн грн  спрямовано на  галузь охорони здоров'я.

 У дискусії взяли участь Роман  Карпюк  - заступник  голови обласної ради; Ірина Вахович - голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики; Любов Ліпич -  секретар постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики; Анатолій Грицюк  - член  постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики;   Сергій Сівак  -  заступник  голови   постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства та  Василь Гром  - консультант  з бюджетних питань Асоціації міст України.