"Відкрита влада" - цитатник. Про медичну бібліотеку"Відкрита влада. Область" - спільний проект ТРК "Аверс" та обласної ради.

Тема ефіру: "Яких змін варто очікувати у системі охорони здоров'я Волині?" ВІДЕО.

Коментрі до проекту рішення

Про реорганізацію Волинської обласної наукової медичної бібліотеки. Йдеться про приєднання  медичної бібліотеки  до Державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.

 

Нормальний варіант, який влаштує всіх

 

Михайло Бегаль - депутат обласної ради ("Солідарність")

Нормальний варіант, який влаштує всіх. Нам тільки зі свого боку потрібно буде підтримати ситуацію і відслідкувати, які кошти туди вкладаються, аби їх не поменшало на закупівлю нової літератури, періодики і так далі.

 

Бібліотека - необхідна

 

Людмила Тимощук - голова постійної комісії з питань  соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства (УКРОП)

Бібліотека - необхідна. Вона корисна особлива для роботи лікаря-початківця. Тому ми зберігаємо бібліотеку. Причому на тому ж самому місці і з тією ж адресою. Єдине, вона буде філією наукової універсальної бібліотеки ім. Олени Пчілки. Працівники всі залишаться на місці, крім бухгалтерії. І керівник буде не директором бібліотеки, а завідувачем філії.
 Попередньо ми планували, що бібліотека входитиме в структуру Громадського центру здоров'я, але зваживши всі "за " і "проти" прийшли до правильного рішення.
 

 Якщо ми хочемо, щоб бібліотека працювала і розвивалася, то давайте будемо виділяти кошти на закупівлю нової літератури

Сергій Сівак - заступник голови постійної комісії з питань  соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства ("Свобода")

  

В цьому році   до клінічних закладів прийшло на післядипломну освіту приблизно 100 інтернів. В мене у відділенні працює понад 10. Я запитав: "Хлопці та дівчата, ви  відвідуєте медичну бібліотеку?" Більше половини тих дітей відповіли, що вже записалися, взяли підручники і користуються. Я не полінуюся і уточню в керівника закладу, скільки всього інтернів записалися. Якщо - всі чи більшість, то який сенс перепрофільовувати цю бібліотеку? Бібліотека має бути збережена, бо там є цінний книжковий фонд. Тамтешня картотека формувалася роками. Кожна стаття з науково-популярного журналу чи іншої літератури опрацьовується працівником. Можна піти і по кожній назві хвороби вибрати собі величезну гору літератури. Роботи в працівників медичної бібліотеки дуже багато.
 Якщо ми хочемо, щоб бібліотека працювала і розвивалася, то давайте будемо виділяти кошти на закупівлю нової літератури. Має бути сучасний комп'ютер, щоб була змога попрацювати в Інтернеті.