Відео огляд 20-ї сесії облради.Про затвердження Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Волинської обласної ради та Антикорупційної програми Волинської  обласної ради на 2018 рік.

https://youtu.be/QqtT3x6CMXM

 

Про затвердження звіту з виконання Регіональної програми розвитку транскордонного і міжнародного співробітництва на 2013 – 2017 роки.

https://youtu.be/42u3KE8Kkto

 

Про Регіональну програму розвитку міжнародного і транскордонного співробітництва на 2018 – 2020 роки.

https://youtu.be/hPmfLNPS7XQ

 

Про внесення змін до Порядку відбору інвестиційних програм і проектів, реалізація яких здійснюватиметься з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку обласного бюджету.

https://youtu.be/CciXRjsE7v8

 

Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами у Волинській області на 2018-2021 роки.

https://youtu.be/fWfb8VciYY4

 

Про внесення змін до рішення обласної ради від 08 лютого 2018 року № 18/18 „Про обласний бюджет на 2018 рік”.

https://youtu.be/H37G7Lzqc5I

 

Про спрямування коштів від оренди нерухомого майна Волинського обласного дитячого територіального медичного об'єднання.

https://youtu.be/8P2gTCxrmvs

 

Про розроблення Регіональної програми соціального захисту населення на 2019-2021 роки із врахуванням видатків у запланованому обсязі на підтримку соціально незахищених верств населення, надання щомісячно адресної допомоги особам пенсійного віку, внутрішньо переміщеним особам та додаткових виплат ветеранам ОУН-УПА.

https://youtu.be/fpoGtNHImW0

 

Про заслуховування інформації з питання початку робіт з геологорозвідки запасів бурштину та дотримання вимог законодавства КП «Волиньприродресурс».

https://youtu.be/0v06VDSJJOM

 

Про звернення Волинської обласної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

https://youtu.be/TuWCsif7bi0

 

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

https://youtu.be/-n0d3qKYVMk