Відбувся прес-клуб облради на тему «Дорогами чи бездоріжжям їздитимуть волиняни?», -- фото, аудіоСьогодні у редакція газети «Волинь-нова» відбулося третє засідання прес-клубу обласної ради. Участь у ньому взяли перший заступник голови облради Юрій Лобач та члени постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Дуб, Василь Пецентій та Олександр Кирильчук. Також до дискусії на тему "Дорогами чи бездоріжжям їздитимуть волиняни?" активнро долучилися депутат облради Микола Давидюк, заступник начальника  управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації Василь Козак,
заступник начальника служби автомобільних доріг у Волинській області Юрій Ришкевич,   заступник директора з економічних питань ДП «Волинський облавтодор»  (Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України») Володимир Федуник  та начальник сектору організації дорожнього руху та нагляду за станом доріг управління ДАІ у Волинській області Михайло  Касянчук.   

 

Завантажити аудіо-запис

 

Фоторепортаж "Волині-нової"

 


 

 

 

Інформаційна довідка:

            За інформацією управління інфраструктури та туризму Волинської облдержадміністрації  у 2013 році передбачено 136,7 млн. грн. на ремонт та утримання доріг комунальної власності. З них з державного бюджету місцевим бюджетам передбачено 69,5 млн.грн.  , 41,8 млн.грн. - субвенція з державного бюджету обласному бюджету   та 25,37 млн.грн. кошти обласного бюджету (в тому числі кредиторська заборгованість 2012 року - 3974,7тис. гривень).

            Станом на 24.07.2013 року за кошти субвенції з державного бюджету обласному бюджету було відремонтовано доріг комунальної власності на суму

9 966,6 тис.грн., за рахунок коштів обласного бюджету -- 8 675,8 тис.грн., за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам -- 9 847,3 тис. грн. Також була погашена кредиторська заборгованість 2012 року по субвенції з державного бюджету обласному бюджету -- 4 851,8 тис.грн., по обласному бюджету - 3 974,7 тис. грн.

            За інформацією Служби автомобільних доріг у Волинській області на поточний ремонт та утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення передбачено кошти державного бюджету та кредитні кошти в сумі

239 065,21 тис. гривень. За рахунок цих коштів протягом січня-червня 2013 року було виконано робіт по поточному ремонту та експлуатаційному утриманню доріг державного значення на суму 50 868,35 тис.грн., місцевого значення --15532,67 тис.грн.

            За інформацією УДАІ у Волинській області,   упродовж останніх років   погіршується стан вулично-шляхової мережі, знижуються темпи її розвитку, порівняно з темпами росту кількості транспортних засобів, зменшуються об'єми робіт по новому будівництву та обслуговуванню вже існуючих технічних засобів регулювання дорожнього руху. За шість місяців поточного року на території області було скоєно 1052 автопригод, що на 4,6 % більше ніж за аналогічний період минулого року.

Основними незадовільними дорожніми умовами  в УДАІ називають слизьке покриття проїзної частини, незадовільний стан узбіччя, наявність на узбіччі дерев, відсутність дорожньої розмітки,  ямковість,   відсутність тротуарів та дорожніх знаків.

            На автомобільних дорогах загального користування області зареєстровано 4 місця концентрації ДТП:

1.А/д М-19 Доманове-Ковель-Чернівці - км 25;

2.А/д М-19 Доманове-Ковель-Чернівці - км 163-164;

3.А/д Н-17 Львів-Радехів-Луцьк км 128;

4.А/д Р-15 Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква км 74

            Завдяки спільним зусиллям обласної державної адміністрації, Державтоінспекції та органів місцевої влади здійснюється освітлення населених пунктів. Однак, на сьогодні існує проблема з освітленням доріг державного значення в  населених пунктах: Жабка, Сокиричі, Озеро, Тростянець, Розничі, Довжиця, Велика Яблунька, Любешів, Любязь, Дольськ, Пятидні, Микуличі, Буяни, Пальче, Ставок, Журавники, Сільце, Терешківці, Ярівка, Шклінь, Каруків, Соловичі, Блаженик, Мокрець, Верба, Суходоли, Заріччя, Лішня, Литовеж, Гірники, Видраниця, Жидичин, Озерце, Прилуцьке.

 

      Детальніша інформація, надана в обласну раду :

Довідка управління інфраструктури та туризму ОДА

Довідка УДАІ у Волинській області

Довідка ДП "Волинський облавтодор"