ВИ - НАША ГОРДІСТЬ І НАША НАДІЯ. У ЛУЦЬКУ ВІТАЛИ СПОРТСМЕНІВЗ нагоди професійного свята волинських спортсменів привітали з днем фізичної культури і спорту.
Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук відзначив спортсменів та подякував за нагороди, які вони здобули.
"Обласна рада докладає максимальних зусиль, щоб наші спортсмени мали найнеобхідніше для тренувань. Крім того, з обласного бюджету були передбачені кошти на премії спортсменам, які виступали під час Олімпійських ігор", - зазначив Юрій Поліщук.
Також він нагородив спортсменів та тренерів грамотами і подяками обласної ради. Зокрема:
- Марію Повх, учасницю ХХХІІ літніх Олімпійських ігор в м. Токіо (Японія) та наставника спортсменки, Заслуженого тренера України з веслування на байдарках і каное Андрія Шевчука. Крім того, Юрій Поліщук відзначив Наталію Морозову, старшого інструктора-методиста Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.
Подяки Волинської обласної ради та сертифікати на 50 тисяч гривень отримали учасники літніх Олімпійських ігор в Токіо:
- Іван Банзерук та його наставник, Заслужений тренер України з легкої атлетики Володимир Яловик.
- Юрій Вандюк і його тренери Федір Семенюк та Василь Прохорук.
- Яна Беломоіна та Заслужений тренер України Віктор Ковальов.
- Ярослав Окапінський, учасника ХVI літніх Паралімпійських ігор в м. Токіо (Японія), спортсмен-інструктор штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з опорно-руховими ураженнями. За підготовку спортсмена Юрій Поліщук відзначив його тренера Андрія Рожка.
- Юрій Бабинець, учасник ХVI літніх Паралімпійських ігор в м. Токіо (Японія), спортсмен-інструктор штатної команди національної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та його тренер Валерій Дружинович.
- Станіслав Самолюк, учасник ХVI літніх Паралімпійських ігор в м. Токіо (Японія), спортсмен-інструктор штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
Нагадаємо, що в Олімпійських Іграх у Токіо взяли участь 8 волинських спортсменів. На Паралімпійських Іграх у Токіо Волинь представляли 7 спортсменів.