ВФСТ "Колос" погоджується віддати майно громаді областіНа засіданні постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області депутати рекомендували сесії підтримати проект рішення "Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, міст, селищ області цілісного майнового комплексу Волинської обласної ради ВФСТ "Колос" АПК України".

Нагадаємо, обласна рада давала свою згоду на те, щоб прийняти це майно в обласну комунальну власність, оскільки ФСТ претендують на кошти з обласного бюджету.

Наразі вже прийнято постанову  Волинської обласної ради ВФСТ "Колос" АПК України про передачу цілісного майнового комплексу. Йдеться про три спортивні зали, роздягальні, душові кімнати, відновлювальний центр, складські приміщення, службові кабінети, тощо.

Проект рішення обласної ради розглядатиметься на найближчій сесії.

Крім цього, комісія рекомендувала до розгляду проект рішення «Про надання у постійне користування земельної ділянки за адресою м. Ковель,  вул. Володимирська, 137». Йдеться про надання в користування обласному ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Небесної Сотні землі, якою раніше користувався санаторій Турія.

Члени комісії відправили на довивчення проект рішення «Про надання згоди на зміну цільового призначення земельної ділянки у м. Луцьк на вул. Залізна 33».