Василю Василенку не вдалося оскаржити в судах рішення обласної ради    Начальник Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко  намагався через суд скасувати рішення    Волинської  обласної ради "Про діяльність головного управління Держгеокадастру у Волинській області". 
    Нагадуємо,  2 лютого обласна рада зверталася до Міністра аграрної політики та продовольства України  та  Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру щодо незадовільної роботи Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, а також було рекомендовано розглянути питання щодо невідповідності займаній посаді начальника Головного управління   Василя Василенка.
    Депутати обласної ради аргументують свою позицію тим, що мають інформацію про системне застосування Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області юридичних механізмів, в результаті чого землі за межами населених пунктів Волині надаються без врахування інтересів громади. Досить гостро ця тенденція проглядається при виділенні земель, на яких є корисні копалини. Дії  головного управління, яким керує пан Василенко, провокують непоодинокі конфлікти між органами місцевого самоврядування та воїнами АТО.
    На звернення волинських депутатів відрегувала Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, яка повідомила, що не бачить в діях Василя Василенка порушень, через які його варто звільняти. Але навіть попри  столичну опіку і гарантію безкарності головний земельник області вирішив  оскаржити рішення обласної ради через суд і вимагав скасувати його, визнавши неправомірним.
    Справа розглядалася у Волинському окружному адміністративному суді, який не став на бік земельного чиновника, після чого той подав апеляцію.
    Сьогодні відбулося засідання й суду другої інстанції. Львівський апеляційний адміністративний суд залишив апеляційну скаргу Василенка без задоволення, а рішення суду першої інстанції без змін.
    Зауважимо також, що обласна рада створила тимчасову контрольну комісію    з питань земельних відносин. На жодне з трьох засідань комісії пан Василенко так і не прийшов.

 

 

Додатково:

Відео-звіт  обговорення питання на засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

 

Відео-звіт обговорення питання на 10 сесії обласної ради.

 

Вісник обласної ради від 20.05.2017

 

Вісник обласної ради від 10.06.2017